ikonak
Redakcja
22/09/2011

Wybieramy Mężczyznę EksMagazynu!

Drogie Czytelniczki, zbliżamy się do naszych pierwszych urodzin. Pora wybrać Mężczyznę EksMagazynu 2011 – czyli, krótko mówiąc, faceta, który najbardziej przypadł Wam do gustu, zachwycił, oczarował, wzbudził największe emocje

*Jacek Bilczyński
Nasz „Upiór w Operze”. Przyznacie, że jedyny w swoim rodzaju. Podbił serca Czytelniczek od pierwszego wejrzenia. Był pierwszym mężczyzną, którego EksMagazyn dla Was rozebrał. Według nas zasługuje na nagrodę z prostego powodu – niesamowity wygląd łączy z równie atrakcyjnym wnętrzem, co zauważyły Czytelniczki czytając z nim wywiad. Czy to wystarczy, żeby wygrać?


*Piotr Spyra
Nasz Diabeł w „Adwokacie Diabła”. Kobiety oszalały na punkcie jego oczu i właśnie za to spojrzenie, według redakcji należy mu się zwycięstwo. Jak myślicie?


*Szymon Adamus
Magnetyzujący bohater sesji „Fight Club”. Media po naszej sesji okrzyknęły go polskim Bradem Pittem. My sądzimy, że Brad Pitt chciałby wywoływać takie emocje w kobietach, jak nasz Szymon. Nagroda należy mu się za niesamowity efekt zdjęć – co tu dużo mówić, każdy kadr ocieka erotyzmem. Jak Wy oceniacie naszego Szymona?

*Leszek Stanek
Nasz niesamowity „Taksówkarz”. Pierwszy celebryta, który odważył się pokazać naszym Czytelniczkom w odważnej i zmysłowej sesji. Nagroda należy mu się za wspaniałą kreację i spojrzenie „złego chłopaka”, które wielu z nas z pewnością zapadło w pamięć.

*Paweł Młynarczyk
Nasz wspaniały Gustlik z „Czterech Pancernych”. Panie oczarował swoim uśmiechem i – nie ma co ukrywać – niesamowicie atrakcyjnym ciałem, które dzielnie prężył dla Was podczas sesji. Taki Gustlik zasługuje na wyróżnienie!

*Grzegorz Staszewski
Najlepszy Janek na świecie z sesji „Czterej Pancerni” z wakacyjnego numeru! Innego uzasadnienia nie trzeba! Czy oda mu się pokonać rywali? Zależy tylko od Was!

*Marcin Walkowiak
Mistrz kierownicy, tyle, że na dwóch kółkach. Zsiadł na chwilę z motocykla, żeby wcielić się w postać Tomka z „Czterech Pancernych”. Nagroda należy mu się z całą pewnością za ujmujący uśmiech. Jak sądzicie?

*Radek Kruczek
Panie oszalały na punkcie naszego Grigorija do tego stopnia, że zaczęły domagać się większej liczby zdjęć! No cóż możemy powiedzieć, cieszymy się, że Radek pojawił się jako jeden z naszych „Pancernych”. Jak myślicie – wygra plebiscyt?

*Jakub Jasiński
„Indiana Jones”, jakiego jeszcze nie było. Przystojny awanturnik, który zdobi okładkę EksMagazynu dostępnego obecnie w Empikach. Nagroda należy mu się za to, że chyba nawet sam Harrison Ford nie zrobiłby na Paniach tak dobrego wrażenia! Jak Wy oceniacie naszego Indiego?

Decydujcie.

Ten mężczyzna, który przypadnie Wam najbardziej do gustu, otrzyma, po uwzględnieniu również głosów Redakcji, tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2011! Uzasadniajcie też swój wybór. Plebiscyt trwa do 30 września. Najciekawsze uzasadnienia tego, dlaczego według Was akurat ten Pan zasługuje na pierwszy tytuł Mężczyzny EksMagazynu,czekają na Was upominki od EksMagazynu. Mamy dziesięć niespodzianek: pięć bransoletek od Dziubeki oraz pięć upominków od Farmony połączonych z zaproszeniem na I urodziny EksMagazynu, które odbędą się 27 października w Krakowie! Zapraszamy do zabawy!

ikonak
ikonak

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.