incarico_ikona
Ela Prochowicz
01/04/2014

Finał konkursu EksMagazynu i Incarico

Na konkurs przyszło kilkaset zgłoszeń od Pań, którym spodobała się bajeczna, wiosenna kolekcja firmy Incarico. Dziś ogłaszamy wyniki!

Bony o wartości 200 zł do wykorzystania przez cały rok w sklepie on-line Incarico wędrują do Pani Karoliny i Pani Anity. Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

Mamy też dobrą wiadomość dla Pań, które tym razem nie miały szczęścia – z uwagi na duże zainteresowanie konkursem firma Incarico postanowiła ufundować  nagrody w kolejnym konkursie, który ogłosimy w maju. Szczegóły niebawem!


O firmie Incarico

Incarico to marka stworzona dla kobiet, które chcą poprawić swoją wygodę stawiając na jakość.
Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem biustonoszy dla Kobiet z dużym biustem nie zaniedbując innych sfer kobiecego ciała. Naszą misją jest pomoc Paniom o nietypowych rozmiarach, gdzie różnica obwodu do miseczki nie ogranicza w projektowaniu. Oferujemy biustonosze o miękkich i usztywnianych miseczkach oraz figi, koszulki i body.
Codziennie dobieramy bieliznę Paniom, które straciły nadzieję na komfort i estetyczny wygląd swoich piersi. Powstające kolekcje Incarico dają ogromny wybór spośród wielobarwnych modeli, które cieszą nie tylko oko.
Cechujemy się profesjonalnym podejściem do każdej klientki, fachowo doradzamy podczas doboru słuchając wszelkich uwag, które do tej pory stanowiły problem dla Pań o dużym biuście.

Gama produktów marki Incarico do nabycia na:

www.incarico.pl

oraz w Salonie Bielizny Rosario Lingerie gdzie również zajmujemy się profesjonalnym bra-fittingiem.
Poznań
Ul. Długa 14

Godziny otwarcia:
10.00-19.00 Poniedziałek -Piątek
10.00-19.00 Sobota

incarico_ikona
incarico_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.