DSC_0977
Ela Makos
06/03/2017

Zapraszamy do Miasta Kobiet

Cykl wykładów i spotkań motywacyjnych pod hasłem „Warsztaty Pełną Pasją” zaplanowano w dniach 8-12 marca. Akcja skierowana jest do kobiet ciekawych świata i otwartych na nową wiedzę. Codziennie, w dniach organizowanego wydarzenia na terenie centrum, odbywać się będą spotkania z Kobietami Pasji. Każda z nich będzie reprezentować inną tematykę, opowie nową historię i zaprosi do aktywnego udziału w zaproponowanych warsztatach

Różnorodna tematyka wykładów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, a zajęcia praktyczne pozwolą zatrzymać wartościowe doświadczenia. Akcja dedykowana jest wszystkim grupom wiekowym. Jest to też doskonała okazja do wyjścia z domu i celebrowania święta kobiet w wyjątkowej atmosferze.

Uczestniczki marcowych spotkań będą miały okazje poznać między innymi – tajniki przedsiębiorczości,  nauczyć się pozytywnego myślenia oraz chwalenia się własnymi osiągnięciami!

W ramach spotkań nie zabraknie wątku fotografii – zarówno tej ujmującej emocje, otaczających nas najbliższych jak i fotografii kulinarnej, ale także florystyki – sztuki układania kwiatów.

Ciekawym elementem będą z pewnością zajęcia praktyczne. Uczestniczki będą miały szanse przygotować na bazie warzyw i owoców zdrowy posiłek, własnoręcznie zapleść wianek, przygotować nowoczesną kwiatową stylizację czy nauczyć poruszania się z gracją na szpilkach.

Zarówno wykłady jak i warsztaty w grupach są bezpłatne. Wykłady mają formę otwartą i nie ma konieczności zapisów z wyprzedzeniem. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, liczba uczestników jest ograniczona.

Pełen program jak i formularz zgłoszeniowy dostępny jest poniżej! Harmonogram wykładów otwartych i warsztatów: tutaj.

Zajęcia poprowadzą również właścicielki Grupy Medialnej Lifestyle: Aneta Zadroga i Anna Chodacka. Już teraz zapraszamy na ich wykład otwarty „Sztuka chwalenia się swoimi osiągnięciami”, który odbędzie się 10 marca o godzinie 16 oraz warsztaty „Po nitce do kłębka”, podczas których pokażą, jak wykorzystywać biznesowe okazje przy prowadzeniu własnej firmy. Warsztaty odbędą się tego samego dnia o godzinie 18.

W dniach organizowanego wydarzenia, w punktach handlowo usługowych Ferio będzie też trwał festiwal okazji! Już wkrótce dostępna pełna lista rabatów, promocji i ofert specjalnych.

DSC_0977
DSC_0977

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.