kalendarzikona
gamma
12/01/2012

Zarządzanie z Kalendarzem Sukcesu

Jak efektywnie zarządzać czasem? Jak pogodzić bycie pracującą mamą z wychowaniem dziecka? Jak wciąż rozwijać swoje umiejętności? Te pytania zadaje sobie wiele kobiet. Z myślą o nich powstał Kalendarz Sukcesu

Przypomnij sobie Twoją ostatnią imprezę sylwestrową. Świętna zabawa, fajerwerki, tańce i… postanowienia noworoczne. Może planowałaś schudnąć, założyć firmę lub wyremontować mieszkanie. Według specjalistów od wyznaczania celów, większość ludzi nigdy nie realizuje swoich postanowień noworocznych. Przyczyną tego jest najczęściej brak odpowiedniego rozplanowania poszczególnych działań.
Dlatego powstał Kalendarz Sukcesu. Na początku roku możesz (a nawet powinnaś) zapisać w nim wszystkie swoje cele. Piszesz nie tylko co chcesz osiągnąć, ale też kiedy dany cel będzie zrealizowany i możesz dumnie zaznaczyć cele, które już osiągnęłaś. Przed każdym tygodniem masz możliwość dokładnego zaplanowania tygodnia. Możesz napisać jakie cele chcesz osiągnąć w tym tygodniu, jakie zadania masz do wykonania, do kogo zadzwonić i co udoskonalić w swojej pracy.
W każdym tygodniu możesz przeczytać także szkolenie edukacyjne z takich tematów, które mogą pomóc Ci w pracy, np.: jak przemawiać publicznie, na co zwracać uwagę biorąc kredyt, jak zwiększyć tempo czytania, jak obniżyć koszty swojej działalności, pozyskiwać innowacyjnie klientów, itp. Szkolenia zostały przygotowane przez profesjonalistów, którzy chętnie będą służyć Ci radą i pomocą jeśli będziesz chciała dowiedzieć się czegoś więcej. Kalendarz Sukcesu umożliwia Ci także regularne monitorowanie wydatków i przychodów, które codziennie możesz zapisywać.  
Będąc posiadaczem Kalendarza Sukcesu możesz także bezpłatnie uczestniczyć w spotkaniach edukacyjnych. Podczas spotkań weźmiesz udział w szkoleniach prowadzonych przez praktyków biznesu oraz będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w networkingu (nawiązywaniu kontaktów biznesowych) podczas którego będziesz mogła opowiedzieć uczestnikom o swojej działalności, promować swoją osobę czy nawet znaleźć nowego pracodawcę.
Kalendarz Sukcesu nie tylko pomoże Ci efektywniej zarządzać czasem, lepiej planować, kontrolować swoje finanse, ale także połączy Cię z innymi osobami, które chcą odnieść w życiu sukces. Zobacz przykładowe strony z kalendarza – obok miejsca na zapiski, zamieszczono w nim kilkanaście ciekawych artykułów.


Wnętrze kalendarza możesz zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=6zAO4Vd7hsg
Kalendarz Sukcesu możesz zamówić na: http://www.kalendarzsukcesu.pl/shop
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu zapraszam do kontaktu: Małgorzta Szmiga, malgorzata.szmiga@kalendarzsukcesu.pl

kalendarzikona
kalendarzikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.