ikona_pieknografia
Anna Chodacka
27/04/2012

Zostań Twarzą Pięknografia Fashion

Konkurs Zostań Twarzą Pięknografia Fashion – barwne, stylowe, utalentowane osoby poszukiwane! Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich, zarówno mężczyzn jak i kobiet, którzy ukończyli 13 rok życiajak i kobiet, którzy ukończyli 13 rok życia. Konkursowi patronuje EksMagazyn

Konkurs Zostań Twarzą Pięknografia Fashion – barwne, stylowe, utalentowane osoby poszukiwane! Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich, zarówno mężczyzn jak i kobiet, którzy ukończyli 13 rok życia. – W tym konkursie liczy się fotogeniczność, osobowość, talent i wyczucie stylu, a nie wymiary, wiek czy portfolio. Dlatego nie mamy żadnych wymogów dotyczących wzrostu czy sylwetki, nie podajemy też górnej granicy wieku – mówią organizatorzy.

Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, promującej kolekcję odzieży/dodatków Pięknografia Fashion, która zostanie opublikowana w dziale „Moda” w EksMagazynie, atakże możliwość współpracy z agencją Nobody’s Perfect oraz dalszej współpracy z Pięknografia Fashion.
Szczegółowe informacje można znaleźć na www.butik.pieknografia.pl oraz na profilu Pięknografia Fashion na facebooku.
Jednym z patronów wydarzenia jest EksMagazyn.
ikona_pieknografia
ikona_pieknografia

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.