PLAKAT_Alicja_ikona
Redakcja
04/06/2013

‘CZAROWNE WARSZTATY’ edycja sierpniowa: 2-8.08.2013

Obecnie trwają zapisy na edycję sierpniową: 2-8.08.2013 „Czarownych Warsztatów”, którym patronuje EksMagazyn. Jak informuje organizatorka Alicja Reczek, miejsc ubywa w zastraszającym tempie! To ostatnia szansa, by dołączyć do załogi warsztatów foto, ponieważ tygodniowe edycje odbędą się dopiero za rok

Informacje od organizatorów

Przypominam skład pozujących modelek: http://www.warsztatyfoto.eu/fotomodelki.html

MAŁGORZATA CHARA, LILIA D.KOT, ANNA INNA.

Gościem warsztatów będzie KAMIL SZAFRANIEC (wraz ze swoją niesamowitą gitarą. Będzie to świetna okazja do tego aby uwiecznić nie tylko świetnego modela ale i charyzmatycznego muzyka www.sopor7.com. Oprócz Kamila w sierpniu zawita do nas ARTYSTYCZNA AGENCJA IDO. Niezwykli ludzie zajmujący się organizacją koncertów, dużych festiwali i widowisk. Opowiedzą nam o swoim najnowszym przedsięwzięciu: „KOLORY NADZIEI” www.kolorynadziei.pl. Kolejny gość specjalny jaki dołączy do nas w sierpniu to Maciej Włodarczyk bardziej znany jako KAPITAN MATZK’Y. Grafik, dziennikarz, poeta i erudyta. Osobowość barwna i zapadająca w pamięć. Uwaga !!! zapowiedział, że przyjedzie do nas z ‘kapitańskimi upominkami’ www.matzky.pl. Szeroko pojętym wizażem zajmie się Renata Bator. Jej portfolio jest do obejrzenia pod tym linkiem. Modelki będą pozować w kreacjach od wspaniałych projektantów. Wyjątkową atrakcją będą stylizacje z kwiatów przygotowane przez Kingę Czekajewską z Płocka.
O komercyjnych sesjach studyjnych do prasy muzycznej opowie wszechstronny i uzdolniony Aleksander Ikaniewicz z www.bng-studio.pl. Poza wykładem Aleksander nakręci pamiątkowy film backstage.
Nie ominą was także wykłady dotyczące PSYCHOLOGII TWÓRCZOŚCI czy też PRAWA AUTORSKIEGO.
Kontakt z organizatorką „Czarownych Warsztatów”, foto@alicjareczek.pl, alice_white@poczta.fm.
Oficjalna strona warsztatów na FB:
PLAKAT_Alicja_ikona
PLAKAT_Alicja_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.