kreacja LIIL, fot. Mina Winter
fot. Mina Winter
Ela Makos
01/07/2016

Czas na „Czarowne Warsztaty”

W lipcu będziemy mogli przenieść się do prawdziwej Krainy Czarów, w której rządzi White Alice, a więc Alicja Reczek. W tej bajce całość tworzą jednak fotografie

Bajkowa Alicja z Krainy Czarów miała swój świat, który osadzony był równolegle do toczących się wydarzeń. Tak też jest z Alicją Reczek. Jej równoległy świat złożony jest z pięknych fotografii, o których postanowiła opowiadać innym. Na opowieściach się jednak nie skończyło. Stąd też „Czarowne Warsztaty”, które dla wszystkich miłośników fotografii stanowią obowiązkowy punkt na mapie naszego kraju.

W corocznych spotkaniach mogą uczestniczyć zarówno mistrzowie fotografii jak i osoby mające dopiero ochotę rozpocząć swoją przygodę z aparatem fotograficznym. W trakcie ich trwania otrzymają oni cenne porady i całą gamę inspiracji na temat tego zajęcia. Organizatorka za każdym razem przygotowuje wykłady, sesje zdjęciowe czy spotkania z gośćmi ze świata kultury i sztuki. Tym razem będzie można spotkać m.in. artystę Ryszarda Wolbacha  czy też pisarkę od lat związaną ze światem muzycznym, Barbarę Szafraniec. Pojawi się również Skibek, a więc mistrz fotografii wielkoformatowej.


fot. Daniel Korzewa

fot. Daniel Korzewa

Warto także zatrzymać się na moment na samych sesjach. W tym roku pozował w nich będzie m.in. Grzegorz Fuks. O odpowiednie kreacje, makijaże i fryzury zadba natomiast fachowa ekipa. Organizatorka przewiduje część portretowo-modową oraz część aktową.


fot. Koc & Stefanowski

fot. Koc & Stefanowski

Poza licznymi zajęciami pojawi się również czas na wypoczynek. Uczestnicy odwiedzą „Wieże Ciśnień” z tarasem widokowym, skansen w Murzynowie oraz ZOO. Nowością będzie z kolei sesja na lotnisku.


fot. Marta Voodica Ciosek

fot. Marta Voodica Ciosek

Warsztaty odbędą się w drugiej połowie lipca, a dokładniej 15-21 lipca 2016 r. w Płocku. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ zostały ostatnie wolne miejsca. Kwestionariusz zgłoszeń dostępny jest na: www.warsztatyfoto.eu/kontakt.

kreacja LIIL, fot. Mina Winter
kreacja LIIL, fot. Mina Winter

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.