zdjecie glowne:fot. Mariusz Konfiszer
fot. Mariusz Konfiszer
Ela Makos
16/07/2017

Jarosław Skrzypczyk, czyli polski Papież Franciszek!

Czasami model, innym razem mistrz domowych wypieków, a ostatnio… sobowtór Papieża Franciszka. Jarosław Skrzypczyk to człowiek wielu talentów, który już w sierpniu zagości na warsztatach fotograficznych.

Organizowana od 12-18.08.2017 letnia edycja „Czarownych Warsztatów” White Alice to idealny sposób, aby w jednym miejscu zgromadzić miłośników fotografii i to tych stojących po obu stronach obiektywu.


Backstage z letniej edycji warsztatów 2016, fot. Tomasz Załęski

Backstage z letniej edycji warsztatów 2016, fot. Tomasz Załęski

Oficjana strona warsztatów: www.warsztatyfoto.eu

Warsztaty Białej Alicji.

Jak na Krainę Czarów przystało przewodzi nią Alicja. Nasza, polska Alicja Reczek, szerzej znana jako White Alice. Co roku do jej Wonderlandu przyjeżdżają entuzjaści fotografii z Polski i z zagranicy. Są to osoby na początku ścieżki fotograficznej, ale również te bardziej doświadczone. Co przyciąga? Merytoryczny program. Pomysłowy scenariusz sesji zdjęciowych. Piękne modelki. A może postać Białej Alicji? Z pewnością jest to niezwykłe przedsięwzięcie. Na pokładzie warsztatów nie brakuje gości ze świata kultury i sztuki. Mieszanka osobowości sprawia, że mamy do czynienia z Wielkim Spotkaniem Artystycznym. Jak podkreśla sama autorka: „poza zdjęciami ważna jest atmosfera, oparta na wzajemnym szacunku i empatii”. Takie podejście sprawia, że każdy na pokładzie warsztatów czuje się dobrze i ma piękne wspomnienia. Nie bez znaczenia są dobre referencje. Warsztaty są polecane i promowane przez wiele znamienitych instytucji. Nic dziwnego, że doczekały się też stałych bywalców.


Backstage z letniej edycji warsztatów w Słupnie, 2015

Backstage z letniej edycji warsztatów w Słupnie, 2015

Facebook warsztatów: www.facebook.com/czarownewarsztaty

Fanpage White Alice: www.facebook.com/AlicjaReczekWhiteAlice


Backstage, na zdjęciu Grażka, fot. Agnieszka Mularczyk

Backstage, na zdjęciu Grażka, fot. Agnieszka Mularczyk

Goście White Alice.

W tym roku do Płocka przyjedzie trzech gości. Poprzednio pisaliśmy o Grażce i Maartenie Eiche. Tym razem skupimy się na postaci Jarosława Skrzypczyka. Z pewnością jest to człowiek niezwykły. Model, aktor i epizodysta, który dał się poznać również jako oficjalny, polski sobowtór Papieża Franciszka.

Znakiem rozpoznawczym Jarosława Skrzypczyka jest również niegasnący optymizm i… chleb ekologiczny, który z przyjemnością wypieka. Zaś prawdziwym hitem są pierogi z ziemniakami, serem Rokpol i szpinakiem. Warto podkreślić iż Jarosław swoimi specjałami chętnie częstuje podczas sesji zdjęciowych.

Udział w warsztatach fotograficznych będzie dla Niego debiutem. Jarosław Skrzypczyk wcieli się w kilka ciekawych postaci. Efekt podkreśli współpraca z profesjonalną wizażystką Agnieszką Mularczyk. Do tego niezwykłe kreacje od projektanta Karola Mietkiewicza. Zdolności aktorskie i świetna komunikacja połączona z entuzjazmem to gwarancja sukcesu. Dlatego już nie możemy doczekać się efektów sesji zdjęciowych.

Więcej o Jarosławie Skrzypczyku: www.jaroslawskrzypczyk.pl

Fanpage oficjalnego, polskiego sobowtóra Papieża Franciszka: www.facebook.com/Sobowtór-Papieża-Franciszka-117108135292870/

Wywiad: https://dziendobrypolsko.tvp.pl/30039442/zawod-sobowtor

zdjecie glowne:fot. Mariusz Konfiszer
zdjecie glowne:fot. Mariusz Konfiszer

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. karolina88 16/05/2018 11:47

    CytujSkomentuj

    No ciekawa jestem jak to jest być czyimś sobowtórem i czy często ludzie podchodzą na ulicy :) Pan Jarosław w każdym razie wydaje się mega sympatycznym człowiekiem :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.