Sylwia_Bomba3
Fot. Sylwia Bomba
Redakcja
24/05/2012

Piękno nie zna rozmiaru

Sylwia Bomba jest autorką serii fotografii polemizujących z utartym schematem piękna wyznaczonym przez „wychudzone” modelki. Bohaterkami fotografii są piękne kobiety o niesztampowej urodzie, znacznie odbiegające swoim wyglądem od aktualnych kanonów kreowanego piękna

Sylwia Bomba jest studentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na specjalności fotografia. Pod opieką artystyczną dr Marka Poźniaka, wybitnego fotografa światowej sławy, zrealizowała sesję zdjęciową, której efekty stanowią jej pracę dyplomową. Dotychczasowe jej sukcesy stanowią zwycięstwa w wielu fotograficznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także dyplom licencjacki obroniony na stopień celujący, wyróżniony przez rektora uczelni.

Sesja zdjęciowa pokazująca, że nie tylko rozmiar „s” czyni kobietę atrakcyjną  odbyła się w niezwykłym wnętrzu pałacowym. Wykonane fotografie zostaną zaprezentowane na licznych wystawach. Zaplanowano również serię wernisaży m.in. w szkole filmowej, galeriach łódzkich i warszawskich.

Sylwia_Bomba3
Sylwia_Bomba3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.