Coke_zdj profilowe
Coke Live przyiąga tysiące fanów / fot. - materiały organizatora
karolina
04/08/2010

Coke Live – obecność obowiązkowa!

The Chemical Brothers, N.E. R. D., 30 Second to Mars i Muse to gwiazdy piątej edycji festiwalu Coke Live Music. To mistrzowie różnych stylistyk, ale to, co ich łączy, to koncertowa energia – mówi organizator Mikołaj Ziółkowski z agencji koncertowej Alter Art

Na festiwalu wystąpi również laureat konkursu Coke Live Fresh Noise – zespół “Irena”- wytypowany przez internautów. Coke Live Fresh Noise to program wspierania talentów, dzięki któremu młodzi producenci, muzycy, didżeje i wokaliści mają okazję spotkać się w studiu nagraniowym i na scenie z najbardziej uznanymi postaciami polskiej muzyki. Dlatego na zespół „Irena”, oprócz festiwalowego występu i wygranej w postaci 10 tys. zł na zakup sprzętu muzycznego, czeka sesja nagraniowa w profesjonalnym studio.

Na uczestników, oprócz mocnych wrażeń muzycznych, wokół trzech scen ( Main Stage, Burn Stage i Coke Stage), czekać będą inne atrakcje, np.: .Coke Clinic, czyli namiot szalonej rekreacji, gdzie można odpocząć i skorzystać z masażu. Ponadto do standardowych udogodnień należą: pole namiotowe, całodobowe centrum gastronomiczne, zaplecze sanitarne, oraz punkt ładowania baterii telefonów komórkowych. Płatności można dokonywać na terenie całego miasteczka za pomocą kart płatniczych MasterCard Pay Pass, kart ALTER kART oraz bonów festiwalowych.

Organizatorem Coke Live Music Festival 2010 jest agencja koncertowa Alter Art we współpracy z miastem Kraków, a głównym sponsorem imprezy jest Coca Cola. Cena biletów jednodniowych wynosi 110zł, dwudniowych 200zł, a karnet na dwa dni z polem namiotowym kosztuje 220zł. Bilety są dostępne w punktach sprzedaży sieci Ticket Pro i Eventim, oraz w sklepie internetowym Alter Art.
Szczegóły na: www.lifefestival.pl lub www.coke.pl.

Coke_zdj profilowe
Coke_zdj profilowe

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.