kasiakowalska600
Redakcja
20/11/2019

Kasia Kowalska unplugged na Torwarze

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert z kultowego cyklu MTV Unplugged – w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Kto nie miał okazji zobaczyć i posłuchać Kasi Kowalskiej w Gdańsku, będzie mógł wkrótce nadrobić koncertowe zaległości w Warszawie.

Artystka wyrusza bowiem w trasę koncertową pod szyldem MTV Unplugged i już 1 lutego swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach zaprezentuje na warszawskim Torwarze. Jak przystało na koncerty pod szyldem MTV – na scenie nie zabraknie również gości specjalnych. Ponadto, oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi na scenie, koncerty w ramach trasy MTV Unplugged wzbogacone są o sekcję dętą i fortepian.

Podczas premierowego i wydanego na płycie koncertu w Gdańsku, na scenie pojawili się gościnnie: Edyta Bartosiewicz (w coverze „Move Over” Janis Joplin) oraz Stanisław Sojka, który razem z bohaterką wieczoru wykonał swój największy przebój „Tolerancja”, wybrany zresztą na singla promującego wydawnictwo.  Czy podobnych atrakcji możemy spodziewać się na Torwarze? Na razie niech pozostanie to niespodzianką…

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Laureatka Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponad milionowym nakładzie. „Pieprz i sól”, „Antidotum”, „Prowadź mnie”, „Oto ja”, „Chcę znać swój grzech”, „Coś optymistycznego”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko” – to tylko niektóre z najpopularniejszych piosenek, jakie wylansowała przez 25 lat obecności na polskiej scenie muzycznej. Jej ostatni studyjny album „AYA” został uhonorowany nominacją do Fryderyka 2018.

Źródło: Halo Media

kasiakowalska600
kasiakowalska600

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. aleksandra 21/01/2020 22:45

    CytujSkomentuj

    Coś Dla mnie. Jestem wielka fanką Kasi. Za dzieciaka się śpiewało do udawanego mikrofonu jej wszystkie piosenki. Wiem ze nie ma jakoś lekko w życiu pod katem osobistym a szkoda bo to super kobietka i na prawdę ma ogromny talent a taki nie doceniany. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.