Harris_Book_02
fot. materiały prasowe
Ela Makos
30/03/2016

6 rzeczy, których każdy facet powinien nauczyć się od Barney’a Stinsona

Jeden z bohaterów popularnego serialu komediowego „Jak poznałem Waszą matkę” wzbudza zainteresowanie niejednej kobiety

Chciałabyś mieć takiego mężczyznę u swojego boku? Sprawdźcie czego faceci powinni nauczyć się od Barney’a Stinsona!

Suit up!

Każdy, kto jest fanem serialu „Jak poznałem Waszą matkę” z pewnością zna ten tekst, który zazwyczaj kierowany jest do przyjaciela Barney’a – Teda. W wolnym tłumaczeniu oznacza tyle, aby założyć garnitur. Jednak to, czego każdy facet powinien nauczyć się od jednego z bohaterów HIMYM to fakt, że zawsze należy wyglądać dobrze! Oczywiście, wygląd to nie wszystko, jednak drogie Panie, na co zwracacie uwagę widząc kogoś po raz pierwszy? No waśnie!

Playbook

Choć zwyczaje kulturowe ulegają ciągłym zmianom, to powiedzmy to sobie wprost – chcemy być zdobywane i podrywane przez mężczyzn. Dlatego, biorąc przykład z Barney’a każdy mężczyzna powinien, nie tyle mieć księgę podrywu, bo tego nie chciałaby chyba żadna z nas, ale być w stanie interesująco poprowadzić konwersację. W końcu nie chcemy, aby nasz wybranek wyłącznie wyglądał!

The Brocode

Dla Barney’a nie ma nic ważniejszego niż braterski pakt, choć nie zawsze udaje mu się do niego stosować. O co chodzi? Przede wszystkim pamiętaj o tym, że nie należy stawiać przed swoim przyjacielem żadnej kobiety, chyba, że jest Twoją żoną albo innym członkiem Twojej rodziny. W końcu każda z nas chce być na pierwszym miejscu, na kolejnych mogą być Jego przyjaciele.

Pewność siebie

Pewność siebie jest podstawą, w zasadzie każdej sytuacji życiowej – zarówno gdy mówimy o aspektach prywatnych, jak i zawodowych. Barney ma tę pewność, że śmiałością podchodzi do każdej dziewczyny. Wierzy, że czegokolwiek się nie podejmie, okaże się to sukcesem. Pewność siebie u faceta? Oczywiście, jeśli ma ku temu podstawy, zdecydowanie na tak!

Tajemniczość

Tajemniczość to nie tylko domena kobiet, bo jak się okazuje niedopowiedzenia działają także na nas, czyli płeć piękną. Nikt nie wie jak Barney zarabia pieniądze i co w ogóle robi w życiu. Nigdy nie odpowiada wprost na pytania, które dotyczą jego osoby. Sam o sobie nie mówi prawie nigdy! Ale, nie oszukujmy się, czy którakolwiek z nas lubi facetów, którzy opowiadają tylko o sobie?

Zrobi dla Ciebie wszystko!

Barney Stinson nigdy nie porzucał swoich pomysłów. Robił coś bo po prostu mógł to zrobić! Dlatego facet, który weźmie przykład ze Stinsona będzie przy Tobie w najgorszych momentach Twojego życia, sprawi, że będziesz czuła się najpiękniejszą kobietą na świecie i oświadczy Ci się w najbardziej niesamowity sposób – bo zrobi dla Ciebie wszystko!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę Neila Patricka Harrisa „Autobiografia, w której decydujesz Ty!”. Napisz w komentarzu czego jeszcze każdy facet powinien nauczyć się od Barneya? Wygrywają 3 najbardziej oryginalne komentarze. Na odpowiedzi czekamy do 1 kwietnia (włącznie).

O książce:

W książce Harris dzieli się pikantnymi anegdotami ze swoich pierwszych dni w LA, tajemnicami zza kulis serialu oraz opisuje swoje rodzinne życie z Davidem, Harper i Gideonem. Książka to rewolucyjny, iście joyce’owski interaktywny eksperyment napisany w lekkim, przystępnym stylu, w którym aktor, celebryta pozwala czytelnikowi kierować własnym życiem. Wydawnictwo Laurum.

Więcej – http://www.laurum.pl/b1949-neil-patrick-harris-autobiografia-w-ktorej-decydujesz-ty.htm?utm_source=eksmagazyn&utm_medium=artykul&utm_campaign=2016_03_harris

Link do regulaminu – http://www.eksmagazyn.pl/o-nas/regulamin-konkursow/

Na potrzeby wysyłki nagród dane zwycięzców zostaną przekazane ContentHouse z siedzibą przy ul. Bolesława Prusa 10/17, 30-109 Kraków, NIP 6772393511.

Harris_Book_02
Harris_Book_02

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.