zemsta-trzech-eks-600
Julia Nieznalska
31/07/2019

A Ty, posunęłabyś się do tego?

Do czego byłabyś zdolna, żeby zemścić się na swoim byłym? Bohaterki thrillera „Zemsta trzech eks” (debiut Jo Jakeman) stają przed tym pytaniem, a ich historia wciąga do ostatniej kartki. W polskim przekładzie właśnie trafia na półki.

Rozwód to zazwyczaj ogromnie skomplikowana sprawa i wszystko wskazuje na to, że w przypadku Imogen nie będzie inaczej. Jej mąż, Phillip Rochester, to przemocowy i kontrolujący typ, który zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie swojej – wciąż jeszcze obecnej – żonie.

Imogen jest w stanie znieść naprawdę wiele, ale kiedy pewnego dnia mąż stawia jej ultimatum – w ciągu dwóch tygodni kobieta ma wyprowadzić się z ich domu albo on wystąpi o wyłączne prawo opieki nad ich sześcioletnim synem – coś w niej najzwyczajniej pęka.

W akcie desperacji robi rzecz niewyobrażalną – zamyka męża w piwnicy. Teraz ona kontroluje sytuację. Ale jak daleko się posunie, by ukarać męża i ochronić syna? I jaką rolę w całej tej intrydze odegrają pozostałe kobiety Phillipa, czyli jego pierwsza żona i nowa dziewczyna? Wygląda na to, że wkrótce mężczyzna pozna wszystkie twarze zemsty…

Wyśmienity thriller o trzech kobietach, które łączy silne uczucie do jednego mężczyzny. I nie jest to wcale miłość. Jo Jakeman jest zwyciężczynią prestiżowego konkursu literackiego w ramach York Festival of Writing. „Zemsta trzech eks” to jej debiutancka powieść. Jesienią 2019 ukaże się kolejny thriller – „Safe House”.

Źródło: Prószyński i S-ka

zemsta-trzech-eks-600
zemsta-trzech-eks-600

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 01/08/2019 07:02

    CytujSkomentuj

    Ciężki temat i najczęściej przy rozwodach historie pisze życie wiec myśle, ze się będzie dobrze czytało. Czy w Empiku będzie dostępne? Bo mam najbliżej. Może się tez jakaś promocja trafi z okazji wejścia na rynek. Z przyjemnością przeczytam.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.