ikona1234ksiazka2
Ela Makos
10/03/2016

Biografia, której miało nie być

Elon Musk – przedsiębiorca, wizjoner i posiadacz fortuny, który nie chciał, by pewna biografia o nim ujrzała światło dzienne. Co skrywa zuchwały geniusz Doliny Krzemowej?

Musk zmienia świat na naszych oczach. Co więcej, chce on go nawet uratować. Idzie mu bardzo dobrze. W końcu nie każdy zamienia w sukces wszystko czego się tylko dotknie. Byle kogo nie stawia się też w szeregu z Thomasem Edisonem, Henrym Fordem czy Stevem Jobsem.

Nic dziwnego, że powstała biografia tego, który zmienia bieg historii. Okazuje się jednak, że jej powstanie wcale nie było takie oczywiste. Ashlee Vance, publicysta specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami Elona Muska. Dotarł także do jego wrogów. Dlatego główny zainteresowany nie był zbyt zadowolony z przygotowywanej publikacji. Czy to znaczy, że faktycznie ma coś do ukrycia? Musk przyrzekł, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do publikacji tej książki. Nagle jednak zmienił zdanie. Dlatego na półkach polskich księgarni pojawiła się ONA!

„Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX” to książka, która pozwala zapoznać się z prawdziwym życiem idola Doliny Krzemowej. Pozwala poznać jego dzieci, rodzinę, przyjaciół, przeciwników, przeszłość, pracę, niedorzeczne zachowania, nawyki, podejście do pracowników czy sposób obchodzenia urodzin. Jest tam wszystko to, co mu schlebia, ale i to, co wpływa negatywnie na jego wizerunek.


Jesteś gotowy na to, by wkroczyć w świat jednego z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata?

Źródło: Wydawnictwo ZNAK

ikona1234ksiazka2
ikona1234ksiazka2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.