beckham-ikona
LukaszKedzior
17/01/2014

David Beckham: historia wybitnego piłkarza

„David Beckham” nie jest typową biografią, a raczej bogatym i pięknie wydanym albumem, który zachwyci zarówno fanów piłkarza jak i koneserów dobrej, wysokiej klasy fotografii

David Beckham to współcześnie ikona futbolu. Jego spektakularne sukcesy przyniosły mu ogromną popularność zarówno w sporcie, jak i show-biznesie. „David Beckham” to ponad 280 stron bardzo osobistej i pięknie ilustrowanej opowieści wybitnego piłkarza, który własnymi słowami podsumowuje dwadzieścia lat swojej kariery.

David Beckham w maju 2013 roku zakończył trwającą dwie dekady karierę, podczas której miał okazję grać w barwach najlepszych klubów, m.in. Manchesteru United, Realu Madrid czy AC Milan. W książce opisuje karierę od jej początków w Londynie do zakończenia w Paryżu. Rozdziały albumu nie bez powodu są zatytułowane nazwami miast – Londyn, Manchester czy Los Angeles.

W książce „David Beckham” piłkarz przedstawia setki jego ulubionych zdjęć, które uwieczniły najważniejsze momenty jego kariery. Możemy zobaczyć: rozgrywki w dziecięcych drużynach, pierwszy gol dla Anglii strzelony w urodziny ukochanej matki, finał Ligi Mistrzów na Nou Camp, wymianę koszulek z Zinedine Zidanem, odwiedziny w Pałacu Buckingham, wzruszające fotografie z synami, kibicująca na trybunach żona Victoria z córką, spotkanie z prezydentem Obamą czy łzy wzruszenia po ostatnim meczu w karierze.  Wszystko okraszone krótkimi, bardzo osobistymi refleksjami piłkarza.

Autobiografia ukazała się nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

beckham-ikona
beckham-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.