FAKAP-1200x630-2
Ela Makos
10/09/2017

Fakap. Moja przygoda z korpoświatem

Świat korporacji bywa trudny do okiełznania dla początkujących, nigdy bowiem nie zwalnia tempa i rządzi się swoimi prawami. Dan Lyons nie poddał mu się jednak i postanowił spojrzeć na to startupowe życie krytycznym okiem.

Pięćdziesiątka na karku, lata przepracowane w „Newsweeku”, swój blog i rodzina do utrzymania – z takim dorobkiem Dan Lyons wkroczył w szeregi firmy startupowej. Pewnie w ogóle by się to nie wydarzyło gdyby nie utrata poprzedniej pracy, do której Dan był już przyzwyczajony.

Szybko okazuje się, że jego wieloletnie doświadczenie zawodowe nie pomoże mu realizować kolejnych czelendżów. Największym okazuje się odgadnięcie, co ci wszyscy zapracowani ludzie właściwie tu robią.

Dan przemierza ich świat, pokazuje go od wewnątrz i nie szczędzi opisów absurdów, które tam są codziennością. Zamiast na fotelach siedzi się tu na wielkich, gumowych piłkach, a pracownicy znikający z firmy w niejasnych okolicznościach określani są przez szefostwo mianem absolwentów.

Szczere i wciągające opisy sprawiły, że książkę Dana Lyonsa próbowano zablokować jeszcze przed wydaniem. Wywołała tak duże kontrowersje, że firma HubSpot postanowiła wydać własną odpowiedź na Fakap.

Książka „Fakap. Moja przygoda z korpoświatem” Dana Lyonsa to głos rozsądku wśród korporacyjnego zgiełku, ale i zabawna historia, która wciąga nie tylko członków startupowych światów.

Kup teraz na: www.znak.com.pl

FAKAP-1200x630-2
FAKAP-1200x630-2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.