ikona1234ksiazka
Karol Pisarski
01/03/2017

Gdy poukładane życie zmienia się z dnia na dzień

Życie Jamie było poukładane, pełne sukcesów i planów na przyszłość. W tych planach z pewnością nie było miejsca na dziecko i to w dodatku dwuletnie. W tej sytuacji musi jednak dokonać wyboru – co okaże się dla niej ważniejsze?

Barbara Delinsky  powraca z kolejną książką. Tym razem przedstawia swoim czytelnikom „Projekt marzeń”. Życie bohaterki tej powieści, Jamie,  zmienia się z dnia na dzień, gdy krótko po wiadomości o awansie na prowadzącą program Gut It!, ojciec i jego nowa żona giną w wypadku samochodowym, osieracając dwuletniego synka. Jamie nie wyobraża sobie zmiany swoje życia na inne. W końcu wszystko jest uporządkowane i zaplanowane. Dlaczego akurat teraz w to wszystko musi wkroczyć dwulatek?

Dziecko coraz bardziej zaczyna tęsknić za rodzicami, narzeczony dziewczyny nie wyobraża sobie związku z dzieckiem u boku, a w dodatku na horyzoncie pojawia się nowa miłość. Jamie ciągle musi się też mierzyć z obowiązkami, które czekają na nią w pracy. Wygląda na to, że to się nie może udać, a jednak? Niektórym kobietom instynkt podpowiada, jak pewne rzeczy funkcjonują i jak je naprawić, gdy zawodzą.

Barbara Delinsky jest autorką dwudziestu jeden powieści, które trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa”. Jej książki, przetłumaczone na dwadzieścia osiem języków, są wydawane na całym świecie.

Książka „Projekt marzeń” trafi do sklepów 29 marca 2017 r.

Źródło: Świat książki

ikona1234ksiazka
ikona1234ksiazka

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.