ikona1234ludzie_para_seks
Ela Makos
04/07/2016

Historia miłości z dawnych lat powraca

Trudno jest zapomnieć o dawnej, niespełnionej miłości. Babcia Ellen Branford pamięta o chłopaku sprzed lat nawet na łożu śmierci. Kto by pomyślał, że stara historia odżyje na nowo, a za jej sprawą wnuczka tej starszej pani zupełnie odmieni swoje życie

Gdy Ellen Branford usłyszy od swojej umierającej babci, o mężczyźnie poznanym dawno temu, w którym staruszka była szalenie zakochana to postanowi go odnaleźć. W tę podróż zabiera ze sobą ostatni list napisany przez babcię.

Aby wypełnić prośbę wygłoszoną na łożu śmierci, Ellen Branford musi porzucić Manhattan oraz narzeczonego z wyższych sfer nowojorskich. Wyrusza ona do Beacon w stanie Maine, by tam szybko załatwić sprawę. Tymczasem wiele kwestii zaczęło się komplikować. Wszystko zaczęło się natomiast od nieszczęśliwego wypadku. Elen wpada do oceanu i omal nie tonie. Zostaje jednak wyratowana przez cieślę będącego przypadkowym świadkiem zdarzenia.

Za sprawą wypadku Ellen zostaje kimś na kształt lokalnej sławy, co może jej pomóc w odkryciu starannie ukrywanej przez babcię przeszłości – lub wręcz przeciwnie. W trakcie odkrywania kolejnych informacji dotyczących jej babci, kobieta zastanawia się czy słuszne były jej własne wybory. Wtedy staje się też zupełnie jasne, że jednodniowy wypad do Beacon trzeba będzie przedłużyć.

„Apetyt na życie” Mary Simses to ciepła i smakowita opowieść o atrakcjach prostszego życia. Autorka tej opowieści żyje razem z mężem i córką na południu Florydy. Przez wiele lat mieszkała w Nowej Anglii, gdzie pracowała w wydawnictwie czasopism, a następnie jako prawniczka w korporacji, po godzinach pisząc dla przyjemności. Teraz jej książki mają okazję przeczytać miliony osób na całym świecie.

Źródło: Prószyński i S-ka

ikona1234ludzie_para_seks
ikona1234ludzie_para_seks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.