Sukces Jest Kobietą
Edyta Nowicka
29/08/2016

Kobiety negocjują

Panie muszą walczyć o swoje! Pytanie tylko, jak powinny to robić? Okazuje się, że to od tej walki zależy, ile w życiu otrzymamy, a więc istotą są nasze umiejętności negocjacyjne. Dlatego też „Negocjuj, kobieto!”

„Negocjuj, kobieto” to poradnik, który zawiera cenne informacje na temat tego, w jaki sposób powinny działać panie, aby otrzymywać to co im się należy. Jego autorka, Ewa Szejner, pragnie przekazać kobietom, że tak naprawdę w życiu dostajemy nie tyle, na ile zasługujemy, lecz to, co wynegocjujemy. Wniosek jest więc jeden: trzeba negocjować! Co więcej, warto to robić wszędzie – w pracy, w domu, a nawet w relacjach z bliskimi. Wystarczy jedynie stosować proste i sprawdzone metody.

Takie metody z pewnością się przydadzą, gdy kobieta zechce mieć lepszą stawkę wynagrodzenia, awans czy spełnić inne marzenia, które mają realne szanse na to, aby stać się rzeczywistością. Do osiągnięcia celu może nam zabraknąć umiejętności i odwagi, podstawą są jednak negocjacje.

Kobiety potrafią wytworzyć odpowiednią atmosferę do rozmów, zbudować emocjonalną więź, są świetnymi słuchaczkami, bardziej od mężczyzn nastawionymi na współpracę i osiągnięcie porozumienia. Warto zatem odkryć swoje atuty i sprawdzić, jak możemy je wykorzystać z pożytkiem dla siebie. „Negocjuj, kobieto!” pozwoli nam natomiast uzyskać kilka informacji dotyczących odpowiedniego przygotowania do takich rozmów, pokaże, w jaki sposób powinniśmy odczytywać sygnały niewerbalne wysyłane przez osoby, z którymi negocjujemy, a co za tym idzie – skutecznie panować nad swoją mową ciała.

Istotne jest również to, aby podczas negocjacji ze swojej kobiecości zrobić atut, zwiększyć swoją pewność siebie i skutecznie bronić się przed wybiegami stosowanymi przez doświadczonych negocjatorów. Dzięki poradnikowi możemy się również dowiedzieć, jak stosować technikę inspektora Columbo – kto wie, kiedy się nam ona przyda.

Autorka zdecydowanie wie co, mówi. To certyfikowany negocjator biznesowy i doradca w dziedzinie negocjacji. Prowadzi również szkolenia, na których pomaga kobietom przełamywać nieśmiałość i zdobywać motywację do walki o swoje oraz uczy, jak być na co dzień coraz lepszą negocjatorką.

Źródło: BURDA Książki

Sukces Jest Kobietą
Sukces Jest Kobietą

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.