ikona1234praca_kobieta4
Ela Makos
15/09/2016

Kobiety walczące o swoje

Kobiety potrafią i powinny walczyć o swoje. Szczególnie wtedy, gdy czują się pomijane lub chcą osiągnąć coś więcej niż mają teraz. To nic trudnego trzeba jednak uwierzyć w swoje możliwości i zacząć się spełniać w roli negocjatora

„Negocjuj, kobieto” to poradnik dla kobiet, które chcą skutecznie walczyć o swoje. Za jego napisaniem stoi zawodowa negocjatorka, która postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wskazać paniom odpowiednią drogę. Co to oznacza dla czytelniczek? Po zapoznaniu się z tą książką kobiety będą w stanie podjąć się negocjacji właściwie w każdym aspekcie życia.

W życiu dostajesz bowiem nie tyle, na ile zasługujesz, lecz to, co wynegocjujesz! Więc NEGOCJUJ, KOBIETO, w pracy, w domu i relacjach z bliskimi. Stosuj proste, skuteczne techniki i bierz od życia więcej! Bycie kobietą to w tym wypadku ogromny atut. Panie potrafią stworzyć miłą atmosferę, zbudować ciepłą więź, a przede wszystkim są zdecydowanie bardziej niż panowie zorientowane na negocjacje.

Panie niejednokrotnie denerwuje fakt, że zarabiają mniej niż ich kolega z pracy lub musza robić coś co nie należy do ich obowiązków. Skoro naprawdę tak uważają to dlaczego nie podejmą na ten temat dyskusji? Kobiety potrafią wytworzyć odpowiednią atmosferę do rozmów, zbudować emocjonalną więź, są świetnymi słuchaczkami, bardziej od mężczyzn nastawionymi na współpracę i osiągnięcie porozumienia,

Książka Ewy Szejner „Negocjuj, kobieto” to zbiór praktycznych porad dotyczących tego, jak przeprowadzać ważne rozmowy czy odczytywać sygnały niewerbalne. Nie brakuje w niej też informacji dotyczących tego, jak stać się bardziej pewną siebie.

Autorka jest certyfikowanym negocjatorem biznesowym i doradcą w dziedzinie negocjacji. Prowadzi również szkolenia, na których skutecznie pomaga kobietom przełamywać nieśmiałość i zdobywać motywację do walki o swoje oraz uczy, jak być na co dzień coraz lepszą negocjatorką.

Źródło: Wydawnictwo Burda

ikona1234praca_kobieta4
ikona1234praca_kobieta4

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.