ikona1234ludzie_para_seks
Ela Makos
15/02/2017

Małżeństwo (nie)idealne

Czasami okazuje się, że wzorowym parom daleko do ideału, a pozorna sielanka to tak naprawdę siedlisko grozy. O takiej parze opowiada B.A. Paris w swojej książce „Za zamkniętymi drzwiami”

Każdy z nas z pewnością zna taką parę. Jack i Grace wydają się świetnie do siebie pasować. On jest przystojny i bogaty, ona – urocza i inteligentna. To ludzie, których zwyczajnie nie da się nie lubić. Teoretycznie znajomi dobrze znają Grace, praktycznie żadne z nich nie ma realnej możliwości, aby się do niej zbliżyć. Trudno to zrobić, gdy razem z Jackiem stanowią parę właściwie nierozłączną.

Wygląda to na prawdziwą miłość, bo i cóż innego mogłoby być miedzy nimi. Ktoś inny mógłby jednak zapytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. Co więcej, gotuje pyszne i wymyślne potrawy, a w ogóle nie tyje. Ta kobieta musi być najszczęśliwsza pod słońcem! Choć nadal nie wiadomo, po co im w oknach kraty? Czy czegoś się boją? A może to wcale nie jest doskonałe małżeństwo. Może to perfekcyjne kłamstwo?

„Za zamkniętymi drzwiami” to debiutancka powieść B.A. Paris, której nie można przegapić. „Publishers Weekly” zauważa, że „przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału”. A jaki będzie finał? Przekonajcie się sami.

Źródło: Wydawnictwo ALBATROS

ikona1234ludzie_para_seks
ikona1234ludzie_para_seks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.