ikona1234kobieta_dziecko
Ela Makos
22/07/2016

Nierozerwalna więź matki z córką

Relacje matek z córkami budowane są na solidnych fundamentach. Na takich z pewnością zbudowały ją Urszula i Edyta. Trudne zdarzenia sprawiają, że ich więź zacieśnia się jeszcze bardziej. Ile barier są w stanie razem pokonać?

Relacje matek z córkami budowane są na solidnych fundamentach. Na takich z pewnością zbudowały ją Urszula i Edyta. Trudne zdarzenia sprawiają, że ich więź zacieśnia się jeszcze bardziej. Ile  barier są w stanie razem pokonać?

Dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych. aby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na związek matki i córki. Z jednej strony jest on trudny i niejednokrotnie pełen łez, a z drugiej wyjątkowy i szczęśliwy. Jego fundamentem powinna być jednak miłość. Historię takiej zwykłej – niezwykłej relacji opisuje w swej najnowszej książce „Przekonaj mnie, że to ty” Anna Karpińska.

Matka – Urszula nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią swojego męża. Postanawia jej pomóc córka – Edyta. Świeżo upieczona maturzystka wspiera ją w prowadzeniu pensjonatu nad morzem, a do tego stara się uporać z własnym życiem. To w końcu dla niej czas podejmowania trudnych decyzji. Wspólnie mierzą się jednak z niewiadomym i stawiają czoła burzliwej przeszłości. W tym wszystkim muszą sobie radzić ze skrajnie różnymi postawami wobec świata, a także wcześniejszymi niesnaskami.

Czy Urszula zawsze wie, co jest najlepsze dla córki? Ile można zrobić w imię miłości do matki? Odpowiedzi na te pytania szukać należy we wspomnianej powieści o życiu dwóch najbliższych sobie kobiet, które aby się zrozumieć, muszą pokonać długą drogę. To również książka dla kobiet lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i hiszpańskie klimaty.

Autorka, Anna Karpińska ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę zajmującą się szkoleniami i wdrażaniem systemów jakości. Jak sama jednak mówi:  „Nie żałuję niczego (…). Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów”.

Źródło: Prószyński Media

ikona1234kobieta_dziecko
ikona1234kobieta_dziecko

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.