ikona1234ksiazka3
Edyta Nowicka
04/01/2017

Obrońca, który staje się kimś więcej

Osoby będące na świeczniku nie zawsze mają szansę na to, aby pokazać swoja prawdziwą twarz. Tak jest również w przypadku Camille Logan. Jej życie nie polega jedynie na spełnianiu własnych zachcianek. Aby ją lepiej poznać trzeba się do niej zbliżyć, a to udaje się tylko nielicznym

„Mój obrońca” to najnowsza książka Jodi Ellen Malpas, w której walczy ona z pewnymi stereotypami, ale i pokazuje jak dwie osoby mogą stać się od siebie zależne. Choć wcześniej zupełnie się nie znały.

Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyć na własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód, wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudem wywalczyła sobie niezależność i szczęście, jej życiu grozi niebezpieczeństwo – przez interesy jej bezwzględnego ojca.

Uwięziona pomiędzy żalem a strachem przygotowuje się, by stawić czoła temu, co zamierza zrobić jej ojciec, aby ją chronić. Lecz nic nie przygotowuje jej na ekskomandosa, byłego snajpera sił specjalnych, który wdziera się w jej życie.

W tym wszystkim jest również Jack Sharp, który tkwi we własnym piekle. W przeszłości zawiódł służby, a konsekwencje tych czynów okazały się być niszczycielskie – zarówno dla jego życia prywatnego jak i zawodowego. Poprzysiągł sobie, że więcej do tego nie dopuści.

Nie można powiedzieć, że bycie ochroniarzem Camille to dla niego najlepszy sposób na życie i oderwanie się od dręczącej go przeszłości. Zwłaszcza, że Jack w połączeniu z kobietami stanowi mieszankę wybuchową.

Lecz Jake wkrótce odkrywa, że Camille nie jest taką kobietą, za jaką wcześniej ją miał, a jego obowiązek chronienia jej może przerodzić się w coś więcej niż świetnie płatna praca. Niezależnie od tego, jak bardzo by się przed tym bronił. Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego…

Źródło: Wydawnictwo AMBER

ikona1234ksiazka3
ikona1234ksiazka3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.