ikona1234ludzie1_seks
Edyta Nowicka
20/01/2017

„Płomienna miłość” Darrena

Takiemu mężczyźnie trudno jest się oprzeć. Darren to kawaler, który swoim wyglądem i zachowaniem jest w stanie przyciągnąć do siebie niemal każdą kobietę. Nie da się ukryć, że taki styl życia bardzo mu odpowiada.Pewnego dnia postanawia jednak zerwać z życiem playboya

Powieść zatytułowana „Płomienna miłość” autorstwa Meredith Wild to już druga w serii „Bridge’owie”. Opowiada ona o losach Camerona, Darrena i Olivii Bridge. To rodzeństwo mieszkające w Nowym Jorku, które za wszelką cenę chce iść własną drogę, bez zważania na to, czego chcieliby ich wpływowi rodzice.

Chyba każdy kawaler marzy o takim stylu życia, jaki prowadzi Darren Bridge. Darren jest strażakiem, w wolnych chwilach trenuje w siłowni swojego brata. Niewiele kobiet oparło się jego wdziękowi. Pewnego dnia zauważa jednak na swojej drodze Vanessę. Różni się ona od wszystkich dziewczyn, które do tej pory poznał Darren. Niestety obiecał komuś, że da jej spokój. Zapracowana Vanessa Hawkins od prawie dwóch lat nie miała urlopu. Kiedy wreszcie może wyrwać się z biura, żeby pojechać na wesele swoich przyjaciół – Camerona i Mai – jej uwagę przyciąga drużba.

Darren z pewnością nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Po powrocie do miasta Darren uświadamia sobie, że kawalerski tryb życia stracił cały swój urok. Vanessa jest jednak tak zajęta, że w jej życiu nie ma miejsca dla mężczyzny, zwłaszcza dla takiego playboya jak Darren. Czy Darren odnajdzie drogę do jej serca i przekona Vanessę, że warto podjąć dla niego ryzyko?

Meredith Wild napisała już wiele romansów. Co więcej, na całym świecie są one bardzo poczytne. Jej powieści wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsce na listach bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Mieszka z mężem i trójką dzieci w White Mountains w stanie New Hampshire. Sama o sobie mówi, że jest maniaczką komputerową, smakoszką whisky i niepoprawną romantyczką.

Źródło: Burda Media

ikona1234ludzie1_seks
ikona1234ludzie1_seks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.