8tax-akademia-podatków-ikona-mniejsza
Anna Chodacka
14/03/2019

Podatki dla biznesu – pobierz darmowy e-book

Akademia Podatków 8Tax to projekt, dzięki któremu na łamach portalu Sukces jest Kobietą, przez cały 2018 rok ukazywały się teksty specjalistów z 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o. Eksperci dzielili się z Czytelnikami wiedzą z zakresu prawa i podatków, a trudne zagadnienia rozkładali na czynniki pierwsze, w taki sposób, aby były one jasne i zrozumiałe.

Niniejszy e-book jest zbiorem wszystkich opublikowanych w ramach projektu materiałów. Znajdą tu Państwo także premierowo garść niepublikowanych nigdzie eksperckich materiałów.

Autorkami eksperckich materiałów w e-booku są specjalistki z 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.:
  • Beata Hudziak, partner zarządzający, doradca podatkowy;
  • Izabela Kasperkowiak, biegły rewident;
  • Iwona Jacieczko, doradca podatkowy;
  • Magdalena Mucha, doradca podatkowy;
  • Izabela Wieczorkowska, doradca.

E-book „Akademia Podatków 8Tax: Profesjonalny koktajl wiedzy podatkowej” składa się z 3 części. Każdy rozdział porusza inne zagadnienia. Oto pełna lista eksperckich artykułów:


Beata Hudziak, partner zarządzający i doradca podatkowy 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o. przyznaje, że dzielenie się wiedzą z zakresu podatków to jedna z misji firmy 8Tax. – Wiem, że moim celem jest dzielenie się wiedzą, bo to moja pasja, zaś sensem pomaganie innym – podkreśla Hudziak.Moim celem było zbudowanie firmy, która połączy w sobie dobre cechy struktur korporacyjnych z cechami firmy typowo partnerskiej, której celem samym w sobie będzie dzielenie się wiedzą o podatkach, pomysłami i pomaganie tym, którzy albo popełnili błędy i się pogubili albo są niesprawiedliwie oskarżani o popełnienie tych błędów przez urzędy skarbowe. To było około pięć lat temu. Nie powiem, że było łatwo. (…) Na przestrzeni tych 5 lat wypracowaliśmy wartości, którymi się kierujemy. Dzisiaj każdy z członków zespołu 8Tax wie, że naszym celem jest pomoc osobie, czy firmie, którą ta osoba reprezentuje. Nauczyłam się, że gdy klient przychodzi do nas po pomoc, to wierzy w nas. Wierzy, że uda nam się dane zagadnienie rozwiązać, a skoro wierzy w nas klient, to my tym bardziej musimy wierzyć w siebie.

Niniejszy e-book reprezentuje ideę dzielenia się wiedzą o podatkach, która jest jedną z najważniejszych wartości w 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.

UWAGA! Pobierz darmowy e-book 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.

8tax-akademia-podatków-ikona-mniejsza
8tax-akademia-podatków-ikona-mniejsza

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 06/03/2019 22:31

    CytujSkomentuj

    Właśnie o tego typu doradztwie tu pisałam, że taka wiedza powinna już byc dostępna od szkoły podstawowej dla wszystkich dzieciaków. I lekcje o pieniądzach. Bo wychodzą po liceum kaleki finansowe i idą na zarządzanie i marketing, nic nie wiedząc o świecie, brawoo i dziękuję!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.