malzenstwo-doskonale-head
Michal Karas
05/06/2017

Podróż po Marii Czubaszek

„Małżeństwo doskonałe” brzmi jak przaśny poradnik seksualny, ale pewnie z takiego odbioru tytułu ucieszyłaby się jego bohaterka – Maria Czubaszek. Na podróż po jej przewrotnym życiu zabiera czytelników mąż i znana autorka Krystyna Pytlakowska

Niedawno minął rok od kiedy Marii Czubaszek już nie ma, przynajmniej cieleśnie. Zostało to, co o tej barwnej postaci pamiętamy. Kochana, czasami wręcz czczona jako autorytet, a z drugiej strony pogardzana za wypowiedzi, którymi lubiła zachodzić za skórę swoim adwersarzom. Został też wspomnienia jej najbliższych, a któż może być bliższy niż ukochany mąż?

– Wojciech Karolak nie znosi wyjazdów, ale w tę podróż wybrał się ze mną bez większych oporów. Być może dlatego, że nie musiał zabierać ze sobą ciężkich walizek – wystarczyły wspomnienia. Pojechaliśmy do miejscowości Przeszłość, zatrzymując się na kilku przystankach – relacjonuje Krystyna Pytlakowska, autorka książki „Małżeństwo Doskonałe”.

To książka wyjątkowa, bo o wielkiej miłości do absolutnie niezwykłej kobiety − Marii Czubaszek, jego żony. Do tej pory jazzman raczej nie udzielał indywidualnych wywiadów, nikt więc nie wiedział, co tak naprawdę w nim siedzi ani do jakich uczuć jest zdolny. – Przez prawie dwa miesiące podczas nocnych spotkań odkrywałam jego fascynujące tajemnice. Dzisiaj już wiem, dlaczego Marysia Czubaszek pokochała właśnie jego. Prawdę mówiąc, sama się w nim zakochałam, ale jestem bez szans, bo to facet jednej kobiety. Jeżeli nie wierzycie, po prostu przeczytajcie tę książkę – poleca pisarka, na co dzień dziennikarka „Vivy”.

Podróż po życiu i miłości Marii Czubaszek będzie możliwa od 13 czerwca, gdy książka „Małżeństwo Doskonałe” wejdzie na rynek.

Źródło: Przószyński Media

malzenstwo-doskonale-head
malzenstwo-doskonale-head

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.