ikona1234para_seks_zwiazek
Ela Makos
14/12/2016

Poznać sekret rodziców

A gdyby tak z dnia na dzień rzucić wszystko i zacząć budować swój świat na nowo? Tak właśnie robi Willow. Wszystko stanowi jednak efekt rodzinnych sekretów, które burzą dotychczasowy porządek jej świata

„Willow” to pierwszy tom nowej sagi V.C. Andrews. Willow de Beers jest dzieckiem adoptowanym, żyjącym w bolesnym rozdarciu pomiędzy ukochanym tatą a egoistyczną, bezwzględną matką, od której dowiaduje się, że jest córką pacjentki swojego ojca, wziętego psychiatry. To jednak nie jedyny sekret. Wiele wyjaśnia się po śmierci rodziców, gdy Willow odnajduje pamiętnik ojca i poznaje szczegóły dotyczące sekretu.

Te informacje zmieniają wszystko i odwracają jej świat do góry nogami. W tej sytuacji Willow zamierza wrócić na dawne tory. Aby to jednak zrobić rzuca studia i jedzie do Palm Beach tropem rodzonej matki. Tam, pod pozorem badań nad bogatą elitą, próbuje do niej dotrzeć i dowiedzieć się prawdy.

Bajeczny blichtr Florydy jest w stanie olśnić każdego. Kiedy na horyzoncie pojawia się młody prawnik Thatcher Eaton, Willow wdaje się w gorący romans w cudownej scenerii. Ale mroczne tajemnice nie pozwalają o sobie zapomnieć, a złudny blask szczęścia nie jest w stanie ich przyćmić.

Premiera książki „Willow” planowana jest na pierwszą połowę stycznia. Już teraz wiadomo jednak, jak ogromny jest fenomen książek V.C. Andrews. Autorka nie traci na popularności właściwie od wydania „Kwiatów na poddaszu”. Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki.

Źródło: Prószyński Media

ikona1234para_seks_zwiazek
ikona1234para_seks_zwiazek

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.