ikona1234ludzie_dziecko-kopia
Edyta Nowicka
20/12/2016

Poznając rodzinne tajemnice

Już w połowie stycznia będzie można się spodziewać debiutanckiej powieści kryminalnej Karoliny Szewczykowskiej. Akcja książki zatytułowanej „Druga strona miasta” skoncentrowana jest wokół branży farmaceutycznej i ujawnia ciemne strony tego biznesu

Tajemnice zdarzają się niemal w każdej rodzinie. Niejednokrotnie te dawne intrygi czy sekrety odkrywane są dopiero po czasie. O tajemnicach z przeszłości dowiadują się również bliscy Luizy Orłowicz – obiecującej aktorki, która zostaje zabita. Co ciekawe, jej ciało przypomina obraz Toulouse-Lautreca. Sprawą tego morderstwa zajmuje się duet starych przyjaciół – prokurator Aleksander Zawadzki oraz były policjant Modest Tokaj. Przypadkowa zbrodnia? Ofiara szaleńca? A może Luiza sama była sobie wina? Wszystkie tropy prowadzą do wydarzeń z przeszłości, za które zapłacić muszą wszyscy.

Zagadek w tej historii jest jednak znacznie więcej. Co łączy dwie kobiety, które giną prawie w tej samej chwili? Dlaczego policjant strzela do swojego syna? Kim jest zagadkowy mężczyzna, który postanowił zostać bogiem? Czy wart wiele milionów koncern farmaceutyczny skłóci rodzinę i pokaże i jej prawdziwe oblicze?

„Druga strona miasta”, w której znajdziemy odpowiedzi na te pytania to debiutancka powieść Karoliny Szewczykowskiej. Autorka z wykształcenia jest prawnikiem i posiada tytuł radcy prawnego. Aktualnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Rozwija własną firmę, pasjonuje się też literaturą, szeroko rozumianym designem i psychologią.

Źródło: Prószyński Media

ikona1234ludzie_dziecko-kopia
ikona1234ludzie_dziecko-kopia

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.