malaczarnaikona
Ela Prochowicz
11/07/2014

Prawdziwa twarz Audrey

Piękna, pełna wdzięku, elegancka i eteryczna Audrey Hepburn była jedną z największych gwiazd filmowych swoich czasów

Niezapomniana, oscarowa rola w „Rzymskich wakacjach” oraz romantyczne kreacje w „Śniadaniu u Tiffany’ego” i obsypanym Oscarami „My Fair Lady” przyniosły jej światową sławę, jednak nie zapewniły szczęścia.

W rozszerzonym, ostatecznym wydaniu biografii aktorki Alexander Walker ujawnił nowe, nieznane wcześniej fakty, dotyczące głęboko ukrywanych konfliktów w rodzinie gwiazdy i rodzinnych tajemnic, które nigdy nie miały wyjść na jaw. „Audrey Hepburn” – książka, która trafi do polskich księgarń już 22 lipca -  to wierny, intymny portret niezwykłej kobiety, pięknej, pożądanej, nieustannie spragnionej miłości i niepotrafiącej jej odnaleźć.

Wielokrotnie wznawiana i rozszerzana aż do 2003 r. biografia Audrey Hepburn autorstwa Alexandra Walkera uchodzi na najpełniejszą, ostateczną biografię gwiazdy. Jej autor był jednym z najbardziej wpływowych krytyków filmowych. Od lat 60. XX wieku aż do śmierci w 2003 r. pracował dla londyńskiego „Evening Standard”, był trzykrotnym laureatem nagrody Critic of The Year, opublikował ponad dwadzieścia książek poświęconych kinematografii.

malaczarnaikona
malaczarnaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.