ikona1234ludzie_para_seks
Ela Makos
19/01/2017

Sposoby na dobry związek

Czy istnieją zasady, które stanowią receptę udanego związku? Harrier Lerner twierdzi, że to jak najbardziej możliwe. Co więcej, jest ona również autorką powieści „100 zasad udanego związku”. Co zatem należy robić, aby tworzyć dobry związek?

„100 zasad udanego związku” to prawdziwa skarbnica życiowych, praktycznych porad, dzięki którym możemy dobrze funkcjonować w parze ze swoim partnerem, zachowując zdrowy rozsądek, odwagę i radość. Znana terapeutka Harriet Lerner pomaga w radzeniu sobie ze wszystkimi problemami w stałym związku.

Aby jednak faktycznie sobie z tym radzić warto zwrócić uwagę na to, jak ważna w związku będzie nasza postawa. To od nas i naszych zachowań będzie zależała jego przyszłość. Lerner zauważa dodatkowo, że szczęśliwymi parami nie są te, które się nie kłócą, a konstruktywna krytyka partnera powinna dotyczyć tylko i wyłącznie jego czynów.

Czym natomiast są negocjacje? To jasne, spokojne, pozbawione oskarżeń i wykłócania się określenie, co powinno się zmienić w danym układzie.

Harriet Lerner to jedna z najbardziej popularnych i uznanych amerykańskich terapeutek małżeńskich. Jest szanowanym naukowcem w dziedzinie psychologii kobiety i rodziny, autorką bestsellerowych poradników i wielu innych poczytnych książek, które wyszły w łącznym nakładzie ponad pięciu milionów egzemplarzy. Jako psycholog kliniczny prowadzi prywatną praktykę, jest też cenioną mówczynią, konsultantką i organizatorką warsztatów.

Źródło: Burda Media

ikona1234ludzie_para_seks
ikona1234ludzie_para_seks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.