ikona1234seks_ludzie_zwiazek
Ela Makos
10/06/2016

Trup i miłosny trójkąt

Ta książka już z założenia jest bestsellerem. Taki nosi bowiem tytuł. „Bestseller” Joanny Opiat-Bojarskiej pojawi się w księgarniach już 15 czerwca. Nie zabraknie w nim wątków kryminalnych oraz rozterek miłosnych głównych bohaterów

Joanna Opiat-Bojarska w swoich książkach posługuje się niezwykle realistycznymi opisami. Autentyczność zawdzięcza m.in. współpracy z policjantami różnych specjalności, detektywami, antropologiem sądowym i prokuratorem. Specjalizuje się w tworzeniu historii, które mogłyby wydarzyć się naprawdę. Jej atutem jest również to, że dotyka tematów bardzo aktualnych. Pisała już o dopalaczach, zaginionej Poznaniance czy handlu ludzkimi organami. Teraz zaprasza czytelników do mrocznego i pełnego niebezpiecznych intryg świata show-biznesu.

Wspomniany już „Bestseller” to literacki talent-show, który z zapartym tchem oglądała cała Polska. Pierwszą edycję programu wygrała niepozorna 35-letnia księgowa Emilia Sienkiewicz, zdobywając kontrakt na wydanie pierwszej książki w rekordowym nakładzie. Z dnia na dzień zyskuje ogromną sławę i nowych fanów oraz skupia na sobie uwagę mediów. Jednak na kilkanaście dni przed premierą swojej drugiej powieści, zostaje odnaleziona martwa we własnym mieszkaniu.

W rozwikłanie zagadki związanej z jej śmiercią od razu angażuje się Burzyński i Majewski, których fani książek Opiat-Bojarskiej mieli okazję poznać już w poprzednich książkach. Wspólnie ustalają, że istnieją pewni ludzie, którzy manipulują całą rzeczywistością. Dowiadują się, że środowiskiem literackim rządzą zawiść i niezdrowa konkurencja, a ceną sławy są często samotność i brak prywatności oraz zmaganie się z portalami plotkarskimi i hejterami. Policjanci podążają coraz to nowymi tropami i sprawdzają kolejnych podejrzanych. Wszystko po to, aby rozwiązać wreszcie zagadkę tajemniczej śmierci.

Poza kryminalnymi potyczkami pojawią się też wątki miłosne. Okazuje się bowiem, że wspomniani panowie, którzy muszą sobie radzić z nadmiarem pracy znajdują również czas na odpoczynek. Relaksują się dzięki Anicie Broll, seksownej antropolog sądowej. Ich trójkąt to jeden z wielu wątków, który gości w „Bestsellerze”. Autorka każdemu czytelnikowi pokaże, że świat nie jest taki jak się wydaje, a wzajemna nienawiść i chęć zaistnienia jest ważniejsza od wszystkich innych rzeczy.

Wielowątkowość i nieprzewidywalność fabuły sprawia, że czytelnik nie będzie mógł się oderwać. Kto okaże się być mordercą? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w książce, która zagości w księgarniach już 15 czerwca

Źródło: Swoboda PR, Wydawnictwo Czarna Owca

ikona1234seks_ludzie_zwiazek
ikona1234seks_ludzie_zwiazek

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.