ikona1234ludzie_para
Edyta Nowicka
20/07/2016

Uczucie, które nie może zostać odwzajmnione

Nie ma trudniejszego przeciwnika niż czas. Z nim będzie się musiał zmierzyć Arthur Costello i poznana przez niego niedawno Lisa. Ten duet nie tworzy jednak sielankowego związku. O to, aby jego historia była zaskakująca zadbał Guillaume Musso

Lisa marzy o tym, by zostać aktorką. W co najmniej niezwykłych okolicznościach poznaje, młodego ratownika medycznego. Ale Arthur nie jest taki jak wszyscy. Już wkrótce ujawni Lisie przerażającą prawdę, z powodu której nie może odwzajemnić jej uczucia: „To, co się ze mną dzieje, jest niewyobrażalne, a jednak jest jak najbardziej realne…”.

W Nowym Jorku, labiryncie, który nigdy nie zasypia, Arthur i Lisa wspólnie będą unikać pułapek, które zastawia na nich arcyprzebiegły przeciwnik, jakim jest czas. Stąd też zawrotna akcja, która może przyprawić czytelnika o zawrót głowy. Te zwroty pojawiają się zawsze w nieoczekiwanych momentach i wywracają poznany wcześniej świat do góry nogami.

Książka „Ta chwila” Guillaume Musso to thriller psychologiczny, który jest zupełnie nieprzewidywalny. To nie pierwsza taka powieść tego autora. Jego książki tłumaczone są już na 36 języków, a do tego po raz piąty znalazł się on na na czele rankingu najbardziej poczytnych pisarzy francuskich. Sprzedał już ponad dwa miliony egzemplarzy swoich tytułów, a jego dobra passa ciagle trwa.

Autor uznawany jest za kontrowersyjnego, jednak Francuzi go doceniają. Jego znakiem rozpoznawczym są nie tylko elementy zaskoczenia, ale i nadnaturalne wątki czy plątanina uczuć.

Źródło: Wydawnictwo ALBATROS

ikona1234ludzie_para
ikona1234ludzie_para

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.