ikona1234ludzie_para_seks
Edyta Nowicka
21/02/2017

W poszukiwaniu męża

Nadszedł czas, by w końcu wybrać męża. Daisy Bowman nie może już dłużej czekać. Tym bardziej, że jej ojciec coraz bardziej naciska na to, aby w jej życiu w końcu pojawił się ktoś, kogo będzie mogła poślubić. Co zrobi bohaterka książki „Wiosna pełna tajemnic”?

Lisa Kleypas postanowiła przekazać swoim czytelnikom kolejną, czwartą część bestsellerowego cyklu Wallflowers. Tym razem, po trzech sezonach nieudanych poszukiwań męża ojciec oświadcza Daisy Bowman, że czas na to przeznaczony dobiega końca.

W tej sytuacji Daisy musi znaleźć idealnego kandydata, który sprawdzi się w roli małżonka. Co jeśli się to nie uda? Jej ojciec odda ją mężczyźnie, którego sam wybrał – bezwzględnemu i powściągliwemu Matthew Swiftowi. Nic dziwnego, że dziewczyna jest przerażona. Wie jedno – nie może się przyznać o porażki, a co za tym idzie – musi sobie znaleźć kogokolwiek. Byleby to tylko nie był wybrany przez ojca Matthew.

Jest jednak coś, co krzyżuje jej plany. To urok Matthew i… zmysłowy ogień, który wybucha pomiędzy nimi bez ostrzeżenia. Wkrótce Daisy odkrywa, że człowiek, którego zawsze nienawidziła, może okazać się mężczyzną z jej snów. Wygląda na to, że wszystko ułożyło się idealnie. Niestety, gdy ulega uczuciom, na jaw wychodzi skandaliczna tajemnica… która może zniszczyć zarówno Matthew, jak i miłość bardziej namiętną i nieodpartą niż w najśmielszych fantazjach Daisy.

Lisa Kleypas to autorka, która ma wierne grono czytelniczek na całym świecie. Ma już na swoim koncie wiele współczesnych i historycznych romansów. Tym razem również nie zawiodła swoich fanek.

Źródło: Prószyński Media

ikona1234ludzie_para_seks
ikona1234ludzie_para_seks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.