ikona1234kobieta_dziecko
Edyta Nowicka
17/02/2017

W poszukiwaniu zaginionego dziecka

Rodzice walczący o własne dziecko są w stanie wiele poświęcić. Ile dokładnie? Wie to bohaterka książki „Córeczka”, napisanej przez Kathryn Croft

Od tych tragicznych wydarzeń minęło już wiele lat. Dokładnie osiemnaście. Wtedy to nieznany sprawca porwał Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii, lecz ból po stracie córki nigdy ich nie opuścił.

Simone i Matt wiedzą, że muszą żyć dalej i niewiele mogą już zrobić w tej sprawie. Ciągle mają jednak nadzieję. Pewnego dnia wszystko się jednak zmienia. Do Simone zgłasza się młoda kobieta imieniem Grace, twierdząc, że ma informacje o jej zaginionym dziecku. Nikt nie wie jednak, kim jest ta kobieta i czy tak naprawdę można jej ufać.

Grace znika tak szybko, jak się pojawiła, a Simone rzuca się na poszukiwania swojej córki i kobiety, która być może zna miejsce pobytu jej dziecka. W pogoni za prawdą zapędzi się na niebezpieczny grunt. Simone straciła już córkę. Czy straci jednak życie, próbując ją odnaleźć?

Premiera książki jest zaplanowana na 15 marca.

Źródło: Burda Media

ikona1234kobieta_dziecko
ikona1234kobieta_dziecko

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.