LOGO+DATA
Monika Mista
16/03/2011

O designie w Gdańsku

ABOUT DESIGN to Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa i Sztuki Użytkowej, które odbędą się w Gdańsku w dniach 25 – 27 marca 2011 r. Zapotrzebowanie na designerskie rozwiązania w aranżacji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych zdecydowanie wzrosło w ciągu ostatnich dwóch lat

Targi ABOUT DESIGN odbędą się po raz pierwszy z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Misją tego nowego przedsięwzięcia jest wykreowanie cyklicznego wydarzenia. Rozwój rynku nieruchomości i lokali użytkowych, coraz większa rywalizacja w biznesie oraz coraz bardziej wyszukane potrzeby indywidualnych klientów sprawiają, że popyt na oryginalne wzornictwo, grafikę i sztukę użytkową „exclusive” rośnie coraz szybciej.

ABOUT DESIGN to oferta skierowana do projektantów, dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, deweloperów, inwestorów, a także klientów indywidualnych. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące klasyczne i nowoczesne produkty, artykuły dekoracyjne i wykończeniowe, elementy związane z aranżacją wnętrz, meble: mieszkaniowe, biurowe, ogrodowe oraz akcesoria hotelowe.

ABOUT DESIGN to także platforma wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami, architektami a inwestorami, projektantami a deweloperami. Specjalną strefę będą mieli na targach młodzi projektanci. Strefa YOUNG DESIGN to obszar, w którym młodzi projektanci, studenci i absolwenci kierunków projektowych mają możliwość zaprezentowania własnych wizji wzornictwa.

Szczegóły dotyczące targów i atrakcji towarzyszących na: www.aboutdesign.com.pl

LOGO+DATA
LOGO+DATA

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.