Ab_Ovo_Vipovo_Kolaczkowska_Stefanik_Medynski_Glowacki_Miazga_fot.Renata_Trybuła
Materiały prasowe, fot. Renata Trybuła
magda
14/02/2014

Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi gościem Ab Ovo VIPovo

Znana aktorka kabaretowa Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi była gościem drugiego spektaklu teatru improwizacji AB OVO z cyklu AB OVO VIPovo

Komediowe show odbyło się w środę 12 lutego w klubie Wkręt, należącym do aktora Leszka Lichoty („Prawo Agaty”, „Na Wspólnej”, „Czas honoru”). Ab Ovo VIPovo polega na tym, że do stałego składu grupy (m.in. Katarzyna Michalska, Wojciech Medyński, Jacek Stefanik, Piotr Miazga, Jasiek Aleksandrowicza-Krasko), dołączają gwiazdy: znani i popularni aktorzy, kabareciarze i dziennikarze. Nazwisko gwiazdy jest owiane tajemnicą – widzowie poznają je dopiero podczas spektaklu. W styczniu gościem specjalnym był Artur Andrus.

Improv, ze względu na trudność nazywane także „sportami teatralnymi”, to każdorazowo niepowtarzalne show, podczas którego aktorzy wymyślają wszystko na poczekaniu, na oczach publiczności, współtworzącej spektakl. Bez reżysera, bez scenariusza, a nawet bez rekwizytów, bazując tylko na warsztacie aktorskim, własnej pomysłowości, wyobraźni i poczuciu humoru, artyści muszą sprostać najdziwniejszym i najbardziej zwariowanym pomysłom.

Następne show odbędzie się w środę 12 marca o godz. 20.00 w warszawskim klubie Wkręt przy ul. Chełmskiej 21.


Ab_Ovo_Vipovo_Kolaczkowska_Stefanik_Medynski_Glowacki_Miazga_fot.Renata_Trybuła
Ab_Ovo_Vipovo_Kolaczkowska_Stefanik_Medynski_Glowacki_Miazga_fot.Renata_Trybuła

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. ekhem 14/02/2014 02:53

    CytujSkomentuj

    kocham Panią, Pani Joanno! Kocham za wszystkie niesamowite role, dzięki którym śmieję się drugą dekadę, od Potem, przez Hrabi po Spadkobierców! Uwielbiam! :)

  2. Dagmara 12/05/2018 05:18

    CytujSkomentuj

    Wiadomo ze wielu rzeczy można się nauczyć, wyuczyć i wykształcić. Jednak trzeba mieć to „coś”. Pani Joanna ma „tego” dużo ;) i dzięki temu bawi i rozmiesza :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.