Alan Pakosz
Alan Pakosz z kolegami wiedzą, jak rozśmieszać.
Dagna Starowieyska
03/05/2011

Nowa odsłona PUKa

Znany i lubiany w Krakowie Kabaret PUK zaprasza na nowy autorski program pt. „Jebudu”. Premiera odbędzie się 06 maja w C. K. Rotunda. Uwaga! Program przeznaczony jest dla widzów dorosłych…

- „Jebudu” to: seks, czarny humor i odważne sceny. Nie uciekamy od mocnych, kontrowersyjnych żartów i tematów tabu. Nie będzie to grzeczny program… – mówi Alan Pakosz z Kabaretu PUK.
Kabaret pochodzi z Krakowa. W skład zespołu wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą i dbałością o szczegóły. Mogliśmy się o tym przekonać oglądając kilka programów autorskich PUKa, które zawsze gromadziły tłumy miłośników dobrego humoru.
Wystarczy wspomnieć chociażby program „Stuk” to duża dawka dobrego, czasem absurdalnego poczucia humoru, co w połączeniu z ciekawymi pomysłami inscenizacji daje gwarancję dobrej zabawy. W swoich skeczach młodzi kabareciarze pokazują różnorodne zabawy formą kabaretową i teatralną. Wszystkie prezentowane skecze są autorskie i co istotne – zawsze trzymają się z dala od polityki. Lubią zaskakiwać i co najważniejsze: śmieszą.
„Czas Puka” to z kolei program zróżnicowany, w którym skecze i piosenki połączone są tematycznym wątkiem czasu. Są w nim scenki obyczajowe, absurd, jak i odrobina refleksji. Podczas godzinnego przedstawienia czas wyrywa się ze swoich ram, przyspiesza, spowalnia, a nawet zawraca. Zabierzemy publiczność w przyszłość i przeszłość dzięki czemu będzie mogła zapomnieć o szarej codzienności i trybie życia dyktowanym przez zegarek.

Premiera nowego programu „Jebudu”
Data: 06.05.2011
Godzina: 20.00
Miejsce: CK Rotunda, ul. Oleandry 1, Kraków
Bilety: 10*/15/20 zł (*dla studentów UJ)

Alan Pakosz
Alan Pakosz

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 14/05/2018 02:59

    CytujSkomentuj

    Czy ktoś był może?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.