Az po sufit
Fot. Piotr Litwic/ Materiały Prasowe TVN
LukaszKedzior
06/08/2015

Aż po sufit! Nowa propozycja TVN

Joanna i Andrzej mają za sobą 25 lat udanego małżeństwa, dorosłe dzieci, które niedawno wyfrunęły z domu i nadzieję na więcej czasu dla siebie. Gdy zaczynają smakować wolności, do ich drzwi pukają – córka i synowie! „Aż po sufit!” to nowy serial TVN, w rolach głównych wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura.

„Aż po sufit!” to współczesna saga rodzinna. Bez lukru i ideałów. To słodko-gorzka opowieść o blaskach i cieniach życia, o rodzinnych więzach i relacjach, o konfrontacji marzeń z rzeczywistością. Gdy Joanna i Andrzej Domirscy wypuszczają w świat swoje pociechy i zaczynają odkrywać plusy życia we dwoje, los sprowadza do domu ponownie całą rodzinę.
Pod jednym dachem spotykają się różne osobowości, doświadczenia i temperamenty. Wojownicza Kama (Karolina Staniec) to najstarsza z trojga dzieci. Wraca do rodziców, gdy jej związek z kolejnym mężczyzną okazuje się toksyczna pułapką. Zdecydowanie więcej szczęścia w miłości ma najmłodszy syn Domirskich, Łukasz (Krzysztof Chodorowski). Jego serce należy do Natalii (Erika Karkuszewska), córki milionerów. On także chce być człowiekiem sukcesu. Kariera jest dla niego najważniejsza, ale życie ponad stan wpędza go w poważne długi… Łukasz nie ma wyjścia i prosi rodziców o lokum. Z kolei Tomek (Kamil Szeptycki) teoretycznie opuścił rodzinne gniazdo.  Mieszka jednak tuż obok rodziców. Wieczny Piotruś Pan – żyje tu i teraz, bez większych planów i zobowiązań. Do domu Joanny i Andrzeja wprowadza się także dziadek, który nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojej żony. Tym samym rodzinny dom aż po sufit zapełnia się Domirskimi…
– „Aż po sufit!” to opowieść o tym, co w naszym życiu najważniejsze, czyli o rodzinie.  Jak bardzo możemy liczyć na siebie nawzajem, gdy życie daje nam w kość? Czy tego chcemy, czy nie, wszystkie drogi, nawet nas dorosłych, prowadzą do domu.”– mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.
„Aż po sufit!” to kreatywna adaptacja australijskiego serialu „Packed to the Rafters”.

Az po sufit
Az po sufit

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.