ikona1234dziecko
Ela Makos
03/03/2016

Bajkowe poranki

Miło jest powrócić na moment do dzieciństwa i obejrzeć ulubioną dobranockę. Szczególnie, gdy jest w niej pełno ciekawych dźwięków

Animowane poranki z perkusją na żywo organizowane w kinie Muranów to świetny sposób na to, aby na nowo odkryć magiczny świat bajek wypełniony dźwiękami. Odgłosy kroków Pyzy wędrowniczki, szczekanie Reksia, stukot kopyt Koziołka Matołka pobudzają naszą wyobraźnie, a także zapraszają do ekscytującej podróży w świat kultowych dobranocek.

Co ważne, animowane poranki przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. To zatem dobry pretekst do tego, by pokazać pociechom swoje dzieciństwo, ale i samemu miło spędzić czas.

Wszystko to będzie możliwe w sobotnie poranki (5, 12, 19 marca oraz 2 kwietnia) o godzinie 11.00. Tło muzyczne bajek będzie inspirować dzieci do samodzielnego doświadczania rytmu. Podczas spotkań będzie się można dowiedzieć, z czego złożona jest melodia, a także usłyszeć niezwykłe dźwięki instrumentów perkusyjnych, dętych oraz smyczkowych.

Warsztaty poprowadzi Jagoda Jabłonowska – doświadczony animator, perkusistka współpracująca z Teatrem Polskim oraz orkiestrą Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Każdy z tych poranków to godzina dobrej zabawy. Połowa czasu przeznaczona będzie na obejrzenie bajki, a druga na warsztaty perkusyjne. Cena biletu wynosi 15 złotych.

PROGRAM:

5 marca, godz. 11.00 | Zbójcy i opryszki
Porwanie Baltazara Gąbki – W zbójeckim obozie
Bolek i Lolek – Porwany ekspres
Pyza na polskich dróżkach – Na zbójeckich dróżkach
Mały western

12 marca, godz. 11.00 | Słoniowo
Przygoda w paski
Proszę Słonia – Witaminki
Pampalini i słoń

19 marca, godz. 11.00 | Sport to zdrowie
Koziołek matołek – Żeby kózka nie skakała
Bolek i Lolek – Sportowcy
Bibi – sportowcem

2 kwietnia, godz. 11.00 | Wodny świat
Baltazar Gąbka – przez trzy morza
Reksio ratownik
Podróże Kapitana Klipera – Poławiacze pereł
Koziołek Matołek – kucharz okrętowy

Źródło: Gutek Film

ikona1234dziecko
ikona1234dziecko

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.