Men-in-Black-3
Dagna Starowieyska
16/06/2012

Panowie w garniturach

Zawsze wiedziałam, że Andy Warhol nie był zwykłym człowiekiem. Stawiałam na to, że jest kosmitą, ale „Faceci w czerni” 3 pokazują, że jednak był agentem. Walczącym z kosmitami

Kolejna część kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej, której zadaniem jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu…

Smutni panowie w czarnych garniturach pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są właśnie czarne, doskonale skrojone garnitury i okulary… a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu.

A wszystko zaczyna się w chwili, kiedy Nicole Scherzinger (Pussycat Dolls) stylizowana na pin-up girl wkracza do najpilniej strzeżonego więzienia w całym wszechświecie. W prezencie dla „ukochanego” upiekła wściekle różowy tort z wisienkami.

Ukochany ma na imię Boris. Namiętny pocałunek zakochanych to jedynie początek wizyty. Boris o pseudonimie „Bestia” to kosmiczny kaleka bez ręki. Mimo tego to jeden z najniebezpieczniejszych gangsterów współczesnego świata. I tak się składa, że ma na pieńku z dobrze znanymi nam panami w czerni.

Trzecia część wielkiego hitu kinowego zaskakuje bardzo pozytywnie. Pierwszej oczywiście nie jest w stanie dorównać, ale wycieczka do kolorowych lat 60., wizyta w słynnej Factory i przypomnienie sobie pierwszej udanej podróży ludzi na Księżyc warte są obejrzenia. Plus uroczy jak zwykle Will Smith i ponury Tommy Lee Jones!

Men-in-Black-3
Men-in-Black-3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.