BBC-LIFESTYLE
Ela Prochowicz
14/02/2020

Zajrzyj na kanały BBC

Co szczególnie poleca kanał BBC Lifestyle? Oto najciekawsze propozycje!

Wielkie projekty

(Grand Designs)

Od czwartku 19 marca, godz. 19:55

Sezon 9 (12 odcinków)

Popularny brytyjski prezenter i projektant Kevin McCloud zaprasza na kolejną odsłonę inspirującego programu, w którym prezentuje nietuzinkowe projekty architektoniczne realizowane przez indywidualnych inwestorów. W tym sezonie Kevin odwiedza m.in. polską parę. Ania i Stefan podjęli się renowacji oraz przebudowy starego młyna. Kevin towarzyszy im na wszystkich etapach budowy: od pomysłu, przez prace budowlane po dekoracje wnętrz. Z kolei Claire i Ian Farrow z Londynu wbrew wielu przeciwnościom uparcie realizują swoje marzenie o domu z prawdziwym parkietem tanecznym. Tim oraz Philomena O’Donovan odrestaurowują i przebudowują starą stację łodzi ratunkowych w Tenby. Planują w niej zamieszkać, a przy okazji ocalić historyczny budynek. Kevin jest pod wrażeniem ich projektu.

Bake off: zawodowcy

(Bake Off – The Professionals)

Od środy 18 marca, godz. 21:55

Sezon 1 (10 odcinków)

Dwanaście zespołów profesjonalnych cukierników rozpoczyna rywalizację w kuchni Bake Off. Show prowadzą: komik Tom Allen oraz Liam Charles, młody i utalentowany uczestnik programu z 2017 roku. W drodze po zwycięstwo zespoły przygotowują wykwintne puddingi, przepyszne desery i spektakularne wypieki! W roli sędziów występują doświadczeni i uznani cukiernicy: Cherish Finden oraz Benoit Blin.

Znów mam 21 lat

(21 Again)

Od niedzieli 15 marca, godz. 20:55

Sezon 1 (4 odcinków)

Jak obecnie wygląda codzienne życie dwudziestolatek? Czym się zajmują i interesują, jak o siebie dbają, jak przebiegają ich relacje społeczne? Zwariowany 21-dniowy eksperyment z udziałem 21-latek oraz ich mam, które – aby poznać skomplikowany świat córek – postanawiają do niego wejść. Najpierw jednak poddają się spektakularnej metamorfozie, by wyglądać na… 21 lat. Chwilę po wyjściu z salonu zostają rzucone na głęboką wodę, czyli do świata selfie, mediów społecznościowych oraz randek internetowych. Wszystko to pod czujną kontrolą własnych dzieci. Jo i jej córka Devon wybierają się na podwójną randkę jako kuzynki, a Selena odważyła się na spotkanie z połowę młodszym facetem. Jak instynkt macierzyński wypadnie w starciu ze zjawiskiem o nazwie seksting, czyli przesyłaniem nagich zdjęć? Czy dojrzałe kobiety będą wiarygodne w roli dwudziestolatek, a córki dzielnie zniosą zawstydzenie podczas wspólnego randkowania z mamami? Eksperyment ma zbliżyć kobiety i sprawić, że lepiej się zrozumieją. Czy cel zostanie osiągnięty?

Masterchef: Zawodowcy

(MasterChef: The Professionals)

Od piątku 13 marca, godz. 20:55

Sezon 12 (25 odcinków)

12. seria popularnego show wyróżnionego nagrodą BAFTA. Greg Wallace przy wsparciu znakomitych szefów kuchni: Moniki Galetti oraz zdobywcy dwóch gwiazdek Michelin Marcusa Wareinga rozpoczyna poszukiwania największego talentu kulinarnego Wielkiej Brytanii. Przez siedem tygodni 48 kucharzy weźmie udział w kolejnych etapach rygorystycznych eliminacji, a do dalszej rywalizacji przejdą tylko najlepsi. Wyzwania z tej serii to m.in. przygotowanie idealnych szkockich placków, sosu Suzette oraz własnej wariacji na temat cebuli. Krojenie, siekanie, ugniatanie, pieczenie – surowi sędziowie oceniają każdy etap prac. Dzięki ich drobiazgowości wyłoniony zostanie prawdziwy talent.

BBC-LIFESTYLE
BBC-LIFESTYLE

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.