10LAT_DDTVN_logo-01
Fot. Materiały Prasowe TVN
LukaszKedzior
31/08/2015

10 lat Dzień Dobry TVN

„Dzień Dobry TVN” w nowym sezonie świętuje jubileusz 10-lecia. Z tej okazji w programie będzie jeszcze więcej nowości i atrakcji dla widzów. Jesienne poranki zapowiadają się wyjątkowo gorąco!

W poniedziałki kilka premier. Tydzień redakcja „Dzień Dobry TVN” rozpocznie na sportowo. Trener Tomasz Choiński, zachęci widzów do ćwiczeń i różnorodnych metod treningowych. Tomasz Sobierajski w cyklu „Jacy Polacy” będzie analizował polskie cechy narodowe, aby dowiedzieć się jacy naprawdę jesteśmy. Znany socjolog zmierzy się ze stereotypami, ale podejdzie do nich w sposób naukowy. Agnieszka Rylik w cyklu „Mój super krewny” przedstawi nieznanych, ale wyjątkowych członków rodziny popularnych sportowców. W ten sposób widzowie poznają innych uzdolnionych krewnych lubianych i znanych z pierwszych stron gazet sportowców.

We wtorki – cykl „9 miesięcy”. Redakcja pokaże jak przebiega proces ciąży, zarówno z punktu widzenia matki jak i dziecka, tydzień po tygodniu. „Ściąga z szafy”  to nowość, która będzie prowadzona przez stylistkę Annę Męczyńską, która stworzyła niezapomniane wizerunki bohaterów w kultowym już serialu „Prawo Agaty”. Tym razem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów i pomoże im dobrać stylizacje  z własnej szafy.  Na koniec metamorfozy bohater odcinka otrzyma fotoksiążkę, w której znajdą się nowe, zaproponowane stylizacje.

„Niedoskonała mama” to cykl, który będzie w środy. Macierzyństwo bywa też trudne, dlatego „Dzień Dobry TVN” pokaże jak radzić sobie z codziennymi sprawami, aby jak najlepiej wykorzystać ten piękny okres w życiu. Natomiast, znany z Internetu Wiesiek w swoim nowym cyklu, udzieli porad jak samemu wykonać drobne naprawy i remonty w domu. Dzięki temu każdy będzie przygotowany na wypadek małych awarii. W czwartki – tematy ekonomiczne. W prosty sposób redakcja przedstawi metody jak uporać się z kłopotliwymi sytuacjami, które dotykają domowy budżet. A także jak światowe kryzysy i sytuacja polityczna mogą wpływać na codzienną ekonomikę każdego człowieka. Dodatkowo, powraca cykl Odważ(E)ni z Dominiką Gwit, która przedstawia historie ludzi, którzy znacząco schudli i dzięki temu zmienili swoje życie. Dla uzupełnienia redakcja proponuje premierowy cykl – O(D)żywieni, w którym znana miłośniczka zdrowego żywienia Daria Ładocha pomoże swoim bohaterom ułożyć pełnowartościowy jadłospis. Dieta przecież to nie tylko odchudzanie, to także zdrowe żywienie.

W czwartki swój nowy cykl poprowadzi również Andrzej Sołtysik. W „Poradniku Kinomana” będzie prezentował filmowe premiery kinowe na nadchodzący weekend, a także nowości na antenie TVN Fabuła.

Piątkowy poranek umilą informacje ze świata showbiznesu które poprowadzi znany z programu „X Factor” – Paweł Binkiewicz. „Biba” jako reporter będzie realizował reportaże z „czerwonego dywanu” z lekkim przymrużeniem oka.Będzie to uzupełnienie informacji showbiznesowych, które od poniedziałku do czwartku będzie relacjonować Agnieszka Jastrzebska.

Nowością tego dnia będzie również cykl prowadzony przez Krzysztofa Gojdzia, popularnego lekarza medycyny estetycznej.  Doktor przeanalizuje jak czas wpływa na organizm, wyjaśni wszelkie procesy w nim zachodzące, a także pokaże sposoby jak zapobiec starzeniu. Oprócz tego w „Dzień Dobry TVN” codziennie mnóstwo gwiazd, wyjątkowych okazji do świętowania, newsów zza kulis oraz konkursowych atrakcji. Podczas programu widzowie codziennie – przez cały wrzesień będą wygrywać świetne nagrody – m.in. samochody! Między innymi dlatego warto śledzić jubileuszowy sezon „Dzień Dobry TVN”.

„Dzień Dobry TVN” – w weekendy od godziny 8:30, a od poniedziałku do piątku o godzinie 8:00 w TVN.

10LAT_DDTVN_logo-01
10LAT_DDTVN_logo-01