where_wild_things_are
Latem Warszawa jest filmowa / kadr z filmu "Where the Wild Things Are"
Ela Prochowicz
04/08/2010

Stolica latem jest filmowa!

Już po raz piąty Warszawa zaprasza na lato pełne filmów pod chmurką. Na terenie parków całej Warszawy, w ramach 7 różnych projektów kin plenerowych można będzie zobaczyć filmy o przeróżnej tematyce. Każdy dzień to inne miejsce i inny temat przewodni

W tym roku w ramach Filmowej Stolicy Lata 2010 oraz pozostałych kin plenerowych na terenie Warszawy odbędzie się łącznie ponad 80 codziennych projekcji przez 10 tygodni lata. Organizatorzy odkrywają nowe miejsca dla pokazów w ramach nowych wydarzeń kulturalnych.

Tegoroczne nowości to: Kopa Cwila na Ursynowie, w ramach Ursynowskiego Lata Filmowego, Kino Plenerowe w Wilanowie przy „Buławie” na skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Klimczaka. Również mieszkańcy Białołeki będą mogli przyjść do Parku Henrykowskiego pooglądać co piątek w plenerze komedie w ramach Białołęckiego Lata Filmowego.

Poza tym organizatorzy zapraszają w stare i dobrze znane miejsca: na Pole Mokotowskie, do Parku Praskiego i Parku Sowińskiego, a w ramach pozostałych kin plenerowych również do Parku Skaryszewskiego, Parku Bródnowskiego i na stację metra Słodowiec na Bielanach.
Program i mapki dojazdów, a także informacje o wydarzeniach kulturalnych znaleźć można na stronie www.filmowastolica.pl.

źródło: www.filmowastolica.pl

where_wild_things_are
where_wild_things_are

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.