kadr z filmu
Fot. Kadr z filmu "Igrzyska Śmierci. Kosogłoś. Część 2"
Ela Makos
27/01/2016

Wypłaty gwiazd

Zarabiać tyle, co najsławniejsze aktorki! Oto jest marzenie! Doścignąć je jednak wcale nie jest łatwo. Pod względem wynagrodzenia biją one rekordy

Na szczycie piramidy najlepiej zarabiających aktorek roku 2015 stanęła sama Jennifer Lawrence. Trudno się dziwić. Jej kariera usłana jest filmami budzącymi zainteresowanie widzów. A są to m.in. Igrzyska śmierci, seria X-men, czy American Hustle. Wszystko to sprawiło, że jej zarobki brutto osiągnęły wartość 52 mln USD.

Zaraz za nią uplasowała się Scarlett Johansson. Od wygranej dzieło ją kilkanaście milionów, gdyż zanotowano u niej przychód wynoszący 35,5 mln USD. O jej sukcesie mogą świadczyć na przykład takie produkcje jak: Avengers: Czas Ultrona i Lucy.

Na podium znalazła się jeszcze Melissa McCarthy, której wynagrodzenie wycenia się na 23 mln USD. Jej fani dobrze wiedzą, że to także zasługa filmów Tammy oraz Agentce.

Dalej znaleźć możemy Bingbing Fan i jej 21 milionów USD, Jennifer Aniston – 16,5 mln USD, Julie Roberts – 16 mln USD czy Angeline Jolie i Reese Witherspoon, które zarobiły po 15 mln USD. Pierwszą dziesiątkę najlepiej opłacanych aktorek zamykają Anne Hathaway i Kristen Stewart. Obie zarobiły po 12 mln USD.

Źródło: wynagrodzenia.pl
http://wynagrodzenia.pl/obw.php

kadr z filmu
kadr z filmu

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.