IMG_2658
Fot. Materiały Prasowe TVN
LukaszKedzior
30/08/2015

Jesienne propozycje TVN Style

Jesienią w TVN Style zobaczymy cztery nowe programy m.in. ślubny reality show Izabeli Janachowskiej- „Nie opuszczę Cię aż do ślubu” oraz poświęcony zdrowiu „Cofnij czas”. Jak co sezon na antenę powrócą sprawdzone i lubiane programy. Stacja pokaże również dwa filmy dokumentalne z udziałem Marcina Prokopa

Jedną z kluczowych nowości  stacji jest reality-show „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. Gospodyni- Izabela Janachowska będzie pomagać parom w uporaniu się z różnymi problemami w organizacji ślubu i wesela.

TVN Style w nowym sezonie stawia na programy dotyczące tematyki zdrowia i urody. W reality-show „Cofnij czas” lekarze i eksperci pomagać będą osobom, które potrzebują pilnie zmienić tryb życia i poprawić stan zdrowia.  Kolejną nowością będzie „W poszukiwaniu piękna”, w którym uczestniczki zostaną poddane zabiegom medycyny estetycznej. Na antenę TVN Style powraca lubiany przez widzów cykl „Życie bez wstydu” realizowany  w klinice doktora Ambroziaka. Zmianą wizerunku Polek zajmie się, jak co sezon  Maja Sablewska w programie „Sablewskiej sposób na modę”.

Na antenę powróci także Dorota Szelągowska, tym razem w dwóch odsłonach. Standardowo w soboty w programie „Dorota was urządzi” oraz w nowym cyklu „Dorota się urządza”,  gdzie widzowie zobaczą jak prowadząca wykańcza i aranżuje swoje mieszkanie.

Jesienią na antenie pojawią się dwa filmy dokumentalne z udziałem Marcina Prokopa, realizowane w Korei Południowej. Pierwszy zatytułowany „Obsesja doskonałości” opowiadający o tym jak obsesyjnie mężczyźni  w tym kraju dbają o swój wygląd. Drugi film „Klonowanie – sposób na nieśmiertelność” ujawni tajemnice kliniki zajmującej się klonowaniem zwierząt.  W jesiennej ramówce  stacja pokaże również film dokumentalny „Wróżki”, opowiadający o pracy czterech wróżących kobiet.

W nowej ramówce TVN Style widzowie zobaczą premierowe odcinki programów „Miasto kobiet”, „Magiel Towarzyski”, „Pyszne 25”,  „Stylowy magazyn”, „Sprzątaczki”, „Afera fryzjera”, „Wiem, co jem, wiem, co kupuję”, „Pani gadżet” oraz  „W roli głównej”.

IMG_2658
IMG_2658