BOOK CLUB
Kalina Samek
21/05/2018

Pozycja obowiązkowa

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

„POZYCJA OBOWIĄZKOWA” wejdzie na ekrany kin 25 maja.

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stwo­rzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

(BOOK CLUB)

Premiera: 25.05.2018

REŻYSERIA:

Bill Holderman

OBSADA:

Jane Fonda („Sposób na teściową”, „Młodość”, „Barbarella”, „Twarda sztuka”, „Powrót do domu” – OSCAR, „Klute” – OSCAR)

Diane Keaton („Lepiej późno niż później”, „Kochajmy się do święta”, „Wielkie wesele”, „Annie Hall” – OSCAR, „Manhattan”, „Ojciec chrzestny”)

Don Johnson („Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, „Policjanci z Miami” – serial)

Andy Garcia („Ocean’s Eleven”, „Ojciec chrzestny III”, „Przypadkowy bohater”)

Candice Bergen („Miss Agent”, „Ślubne wojny”, „Gandhi”, „Kobiety”, „Murphy Brown – serial)

Mary Steenburgen („Last Vegas”, „Melvin I Howard” – OSCAR, „Służące”, „Powrót do przyszłości 3”, „Narzeczony mimo woli”)

GATUNEK: komedia

PRODUKCJA: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

BOOK CLUB
BOOK CLUB

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Karola89 21/05/2018 19:24

    CytujSkomentuj

    No jeśli mamy na ekranie Jane Fondę i Diane Keaton w dodatku z Donem Johnsonem i Andym Garcią, to musi się dobrze skończyć :) Z przyjemnością obejrzę, tym bardziej, że kino z dojrzałymi aktorami wychodzi twórcom coraz lepiej :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.