Fashionelka
Fashionelka
11/12/2010

Długi szalik i parka


Uwielbiam połączenie parki z dłuuugim szalikiem. W ogóle dłuugi, ciepły szalik to coś, co każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Nie tylko można się nim obtulić w mroźny dzień ale również dodać stylizacji trochę luzu. Moja parka jest trochę kiepska bo nieocieplana, żeby nie zamarznąć muszę pod spód muszę założyć  2 koszulki, sweter i kardigan. Ubieranie się na cebulkę daje radę.

Przeżywam mały dysonans poznawczy, powinnam teraz siedzieć na konferencji Blog Forum w Gdańsku… Z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłam się tam pojawić. Na szczęście organizatorzy pomyśleli o wszystkich i całą konferencję można oglądać  on-line!

PS.Już tylko do dziś możecie zgłaszać się do konkursu  Sony Ericsson Sklep, więcej info TUTAJ

Parka – New Look
Szalik – H&M
Spódnica – H&M
Koturny – New Yorker
Torba – Zara
Pierścionek – Claire’s
Kardi – Top Shop

W trzeciej edycji konkursu C-Style zauroczyły mnie 2 stylizacje. Pierwsza której autorką jest Klaudia Wcisło to kwintesencja trendów połączona w mega stylowy sposób. Skandynawskie wzory, vintage’owa torebka w połączeniu z futrzanym ogonem, skórzane, rockowe rękawiczki, kapelusz, zakolanówki… mam wymieniać dalej? :)   Stylizacja Dominiki Rogowskiej zauroczyła mnie kolorystyką i różnorodnością w doborze materiałów (koronka + futro + wełna) Na stylizacje dziewczyn możecie głosować pod tym linkiem http://c-style.pl/konkurs/

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.