Fashionelka
25/03/2011

Fotorelacja z 10 urodzin bransoletki PANDORA

23 marca w warszawskim klubie Bank odbył się event uświetniający 10 urodziny bransoletki z zawieszkami Pandora. Razem z Karoliną z Charlize-Mystery zjawiłyśmy się na miejscu (prawie) punktualnie. Zamówiłyśmy 2 drinki o wdzięcznej nazwie “Charms” i  czekałyśmy na rozwój wydarzeń.  Na tę okazję ubrałam szmaragdową spódnicę, kremową bluzkę, koturny Finsk (których zielona wstawka idealnie wpasowała się [...]


23 marca w warszawskim klubie Bank odbył się event uświetniający 10 urodziny bransoletki z zawieszkami Pandora. Razem z Karoliną z Charlize-Mystery zjawiłyśmy się na miejscu (prawie) punktualnie. Zamówiłyśmy 2 drinki o wdzięcznej nazwie “Charms” i  czekałyśmy na rozwój wydarzeń.  Na tę okazję ubrałam szmaragdową spódnicę, kremową bluzkę, koturny Finsk (których zielona wstawka idealnie wpasowała się w stylizację) i brązowe dodatki. Mniej więcej godzinę po naszym przyjściu rozpoczęła się uroczystość.

Pandora z okazji jubileuszu zaprosiła do współpracy 3 gwiazdy (Martynę Wojciechowską, Annę Dereszowską i Annę Wendzikowską) do zaprojektowania bransoletek według własnego pomysłu. Mnie najbardziej przypadła do gustu bransoletka zaprojektowana przez Martynę Wojciechowską, zabrzmi to trochę górnolotnie, ale jest w niej coś magicznego i etnicznego. Ta bransoletka to kwintesencja wszystkim podróży które przebyła. Jak by cała jej wiedza, doświadczenie i widoki zostały zamknięte w kilku koralikach.

Kiedy już wszyscy zdążyli przyjrzeć się zaprojektowanym bransoletkom przedstawiciele marki Pandora i Yes przekazali Bożenie Walter (przewodniczącej fundacji TVN “Nie jesteś sam”) czek na ponad 100 000zl. To pieniądze zebrane w ramach kampanii walki z rakiem piersi “Wspieram”. Chwilę później na sale wjechał ogromny tort w kształcie cyferki 10. Uznałyśmy z Karo, że kolejne 500kcal nie jest dobrym pomysłem więc nie zawracałyśmy sobie nim głowy i wróciłyśmy do “plotkowania”. Dwie godziny później siedziałyśmy już w taksówce i podziwiałyśmy Pandorowe bransoletki, które dostałyśmy w prezencie. To był naprawdę udany wieczór.
Życzenia dla Pandory

Spódnica, bluzka – Zara
Koturny – Finsk
Kopertówka – H&M

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.