Fashionelka
Fashionelka
22/04/2011

Fuerteventura part 3


To już ostatnia porcja zdjęć z upalnej Fuerty. Czas wrócić do normalności, co dobre niestety szybko się kończy. Będę tęsknić za czasem kiedy jedynym problemem były niesmaczne krewetki na obiad czy spieczone ramiona (z których właśnie schodzi mi skóra, a ja nie mogę się oderwać od jej skubania). Chciałam wam jeszcze życzyć wesołych świąt, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze, wesołego jajka i mokrego dyngusa (mam nadzieje że mój taki nie będzie, ale znając mojego brata nie pozostawi na mnie suchej nitki).
Na wyspie jest mnóstwo wiewiórek. Można je spotkać przy stromych zboczach niedaleko plaży. Wystarczy przykucnąć i wyciągnąć rękę a stado wiewiórek otoczy nas w kilka sekund. Są słodkie i rozkoszne dlatego ludzie rzucają im co tylko się da. Ja karmiłam je happy hippo bo akurat miałam je przy sobie. Mam nadzieje, że nie odbiło się to na ich zdrowiu.Nasz hotel

Na którym odcinku serialu MANGO “What should I wear” już jesteście? Przez ten cały wyjazd narobiłam sobie zaległości. Widzę, że na stronie jest już dostępnych 6 odcinków KLIK a ja stanęłam na trzecim w którym Rumi Neely (doskonale wam pewnie znana właścicielka bloga fashiontoast) zdradza sekrety dotyczące blogowania. Nowe odcinki serialu dostępne są co wtorek, po obejrzeniu pierwszego odcinka wpadniecie na dobre! Serial “What should I wear” to nie tylko  świetne stylizacje, serial ma mega wciągającą fabułę, opowiada o przyjaźni i miłości. Mnie najbardziej podoba się fakt, że mam wpływ na scenariusz. No może nie ja jedna, ale my wszyscy. Swoimi głosami decydujemy o postępowaniu bohaterek!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.