Fashionelka
Fashionelka
17/02/2011

Pasiasty płaszcz i wełniany komin


Z tęsknoty za latem stworzyłam stylizację w marynarskim stylu. Granat połączony z bielą, czerwień i paski. Płaszcz mam swojej szafie od ponad roku i wciąż go uwielbiam. Rok w mojej szafie dla ciucha to naprawdę rzadkość, wszystko szybko mi się nudzi i większość ubrań ląduje na wyprzedaży. Jest dosłownie kilka rzeczy do których mam sentyment i nie sprzedam ich za żadne skarby świata. Zalicza się do nich m.in  TEN militarny żakit w którym byłam na swoim pierwszym Fashion Weeku i  torebka Calvina Kleina, którą kupiłam 5 lat temu za swoje pierwsze zarobione pieniądze.

Strasznie miło mi was poinformować, że mój blog został nominowany do Oskarów Fashion 2011 w kategorii “Modny Blog 2011″ o tej nominacji poinformowała mnie wczoraj redakcja Fashion Magazime Możecie sobie wyobrazić w jakim szoku byłam kiedy to przeczytałam… JEśli lubicie tu wpadać i podobają wam się moje stylizacje proszę o glosy pod tym linkiem KLIK Co więcej mój blog znalazł się w rankingu Najbardziej wpływowych blogerów 2010 opublikowanym na blogu Kominek.tv To dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego tworzenia. Dziękuje!

Płaszcz – ZARA
Botki – Select
Komin – Top Secret
Kopertówka – New Look

Siemens Fresh Look
Siemens organizuje konkurs w którym uczestnicy będą mieli za zadanie stworzenie stylizacji nawiązującej do danej tematyki. Konkurs trwa do 27 marca i będzie miał 4 edycje. W tej edycji tematem przewodnim jest Vintage. Odświeżcie swoje szafy, znajdźcie w nich zapomniane skarby, stwórzcie stylizację i wrzućcie ją na www.siemensfreshlook.pl Profesjonalnej oceny dokona Karolina Malinowska to właśnie ona jest twarzą akcji Siemens Fresh Look. Zwycięzca każdej edycji otrzyma 3000zł na zakupy w towarzystwie Karoliny Malinowskiej. Co więcej autorzy stylizacji z największą liczbą głosów  otrzymają po 1000zł na zakupy. Przewidziana jest również nagroda w postaci supernowoczesnej Suszarki Siemens. Po więcej informacji zapraszam was na Facebookowy fan page konkursu.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.